40D voor 349,-
Kan me haast niet voorstellen dat het klopt eigenlijk!
[ Voor 36% gewijzigd door ThunderNet op 23-03-2009 13:42 ]
[ Voor 36% gewijzigd door ThunderNet op 23-03-2009 13:42 ]
zou ik voor geen millimeter vertrouwen.SietzeJBL schreef op zondag 22 maart 2009 @ 18:16:
40D voor 349,-
Kan me haast niet voorstellen dat het klopt eigenlijk!
Ik ben benieuwd hoe het af gaat lopen!
Zou je me dit willen, aub. Dit lijkt me toch een duidelijke fout...of?Verwijderd schreef op zondag 22 maart 2009 @ 19:23:
Ik heb geen vooruitbetaling gedaan, maar gekozen voor het ophalen, al woon ik niet in de buurt. Mocht ik gebeld worden dat ik hem kan komen ophalen, dan kan ik nog vriendelijk vragen of ze alsnog kunnen opsturen. Gezien de prijs niet zodanig afwijkend is dat duidelijk mag zijn dat het een typefout betreft, kan ik er volgens het wetboek vanuit gaan dat deze prijs gewoon juist is
adr opleidingen en meer adr opleidingen
Dit is overduidelijk fout ja... duhsjolmers schreef op zondag 22 maart 2009 @ 20:53:
[...]
Zou je me dit willen, aub. Dit lijkt me toch een duidelijke fout...of?
Mediamarkt Arnhem, alleen de camera zonder tas en geheugenkaarten, wel de kit lens voor 388.sjolmers schreef op zondag 22 maart 2009 @ 12:02:
Vandaag op DailyMania.nl (mediamarkt):
Nikon D60 18-55VR + Sandisk + Lowepro
Digitale spiegelreflexcamera + tas + 2 geheugenkaarten
[afbeelding]
* 10,2 megapixel digitale spiegelreflexcamera
* Inclusief 18-55 mm gestabiliseerd objectief
* 2,5" LCD-scherm
* 3 beelden per seconde opnames
* ISO 100-1600
* Ingebouwde flitser
* Ingebouwde fotocoach voor perfecte ondersteuning bij het fotograferen
* Nova-140 AW omvat een 360 º All Weather Cover ™ voor het beveiligen van uw apparatuur als u werkt
* De tas voor het vervoer van de meest populaire digitale SLR-camera's, lenzen, geheugenkaarten en accessoires
* Dubbele geheugenkaart-vakken op de binnenkant van het deksel
* Zowel als beltpack en als schoudertas te gebruiken
En er dan ook de foute foto bijzetten?EvolutionX schreef op zondag 22 maart 2009 @ 21:06:
[...]
Dit is overduidelijk fout ja... duh
Zal wel over de 400d gaan ofzo
Sony A6700 - 10-18 F4 - 18-50 F2.8 - 24 F1.8 - 56 F1.4 - 70-350G
Geloof je dit daadwerkelijk zelf??Verwijderd schreef op zondag 22 maart 2009 @ 19:23:
...Gezien de prijs niet zodanig afwijkend is dat duidelijk mag zijn dat het een typefout betreft, kan ik er volgens het wetboek vanuit gaan dat deze prijs gewoon juist is
Tja als je 50% onder de laagste pricewatch reeel vindt....
The birds turned into The Flying Dutchmen!
De
Freelance (Microsoft) Cloud Consultant & Microsoft Certified Trainer
Geachte heer/ mevr.,
Per vergissing heeft er afgelopen weekend een foutieve prijs op de website gestaan van de Canon EOS 40D Body.
De prijs moet zijn 649 euro en niet 349 euro.
We verontschuldigen ons voor de gemaakte fout die we inmiddels hebben hersteld.
adr opleidingen en meer adr opleidingen
Verwijderd
Een 40D is nogal vergelijkbaar met een A200 zeker....ik wens je veel succes.Verwijderd schreef op maandag 23 maart 2009 @ 10:02:
Leuk leuk, deis welgedelijk genoeg, want mensen die eerder bij wehkamp discussies of nu zeggen helaas die hebben misschien vaker pech. Gelukkig ben ik iemand die het wetboek gedeelte overeenkomsten en koop uit zijn duim kent, en ik zal deze zaak gewoon doorzetten. 50% van een prijs is namelijk NIET een aanneembare prijs. Dat is inderdaad zoals door anderen werd gemeld pas het geval indien er iets als 50 euro was vermeld. Voor mij als gemiddelde voldoende geÍnformeerde klant is 349 euro een aannemelijk prijs voor een digitale camera. Als ik verwijs naar een Nikon D60, Sony A200, zou ik een "soortgelijke" camera voor nog minder kunnen aanschaffen. Ik heb mijn huiswerk omtrent vergelijkingen dus goed gedaan, en mag aannemen dat deze prijs juist is.
Ik ga er dan ook vanuit dat het bedrijf de koopovereenkomst zal doorzetten om ergere schade te voorkomen.
Verwijderd
Verwijderd
Moeten wij het met je eens zijn dan?Verwijderd schreef op maandag 23 maart 2009 @ 10:46:
Ik krijg hier de vraag om de voortgang te blijven vermelden, en vervolgens krijg ik puur kritiek van mensen die er puur geen verstand van hebben of misschien de 16 nog niet gepasseerd zijn. Voor zulke reacties ga ik geen bijdrage meer leveren. het was graag of niet.
[ Voor 51% gewijzigd door Verwijderd op 23-03-2009 11:09 ]
Of je wel of niet meer reageert, moet je zelf weten. Het is echter bijzonder onsportief om een topic te verzieken door al je voorgaande reacties te verwijderen.Verwijderd schreef op maandag 23 maart 2009 @ 10:46:
Ik krijg hier de vraag om de voortgang te blijven vermelden, en vervolgens krijg ik puur kritiek van mensen die er puur geen verstand van hebben of misschien de 16 nog niet gepasseerd zijn. Voor zulke reacties ga ik geen bijdrage meer leveren. het was graag of niet.
[ Voor 23% gewijzigd door mux op 23-03-2009 11:04 ]
Verwijderd
Verwijderd
Ik zat laatst met precies dezelfde kwestie met Wehkamp, maar heb toen de moeite voor een rechtszaak niet genomen en Wehkamp heeft alsnog besloten om hier samen met mij uit te komen na een melding bij de thuiswinkel organisatie.Verwijderd schreef op maandag 23 maart 2009 @ 12:57:
De benodigde stukken worden bij de rechtbank 's-Hertogenbosch gedeponeerd. Mocht het tot een zitting leiden, dan zal ik het tijdstip hier vermelden, zodat geïntereseerden een objectieve vonnis kunnen aanschouwen.
apt-get moo
Hij wil er niet samen met de verkoper uit komen. Hij wil misbruik van een typfout maken op een site om niet 1 maar liefst 5 camera's voor een belachelijke prijs te kopen.Marmot84 schreef op maandag 23 maart 2009 @ 13:24:
[...]
Heb je al geprobeerd om hier samen met de verkoper uit te komen ?
[ Voor 40% gewijzigd door Atomsk op 23-03-2009 13:58 ]
_██_
(ಠ_ృ)
Daar lijkt het inderdaad wel op. Ik denk ook omdat ze je netjes hebben gemeld dat er iets mis is gegaan en dat ze de prijs aangepast hebben de rechter ook zal oordelen dat ze goed gehandeld hebben. Ook heeft de aanbieding er niet zo lang op gestaan ( bij de wehkamp was dat minstens 7 dagen).Kaasplank schreef op maandag 23 maart 2009 @ 13:39:
[...]
Hij wil er niet samen met de verkoper uit komen. Hij wil misbruik van een typfout maken op een site om niet 1 maar liefst 5 camera's voor een belachelijke prijs te kopen.
Aanbiedingen en totstandkoming van de overeenkomst
De in catalogi of andere documentatie van de Videopartner.nl opgenomen gegevens zoals prijzen, specificaties en afbeeldingen zijn aan wijziging onderhevig en binden Videopartner.nl niet, tenzij deze gegevens uitdrukkelijk tussen beide partijen zijn overeengekomen. Een aanbieding geldt slechts dan nadat Videopartner.nl een opdracht schriftelijk heeft bevestigd (niet per automatisch e-mail bericht na bestelling) of nadat Videopartner.nl met de uitvoering van de opdracht is begonnen. In dit laatste geval ontvangt u dan nog een bericht dat het pakket die dag definitief aan u zal worden uitgeleverd
[ Voor 32% gewijzigd door Marmotje op 23-03-2009 13:53 ]
apt-get moo
Verwijderd
Ik denk dat de rechter hier niet lang over hoeft na te denken en zal beslissen in het voordeel van aangeklaagde, aangezien er geen sprake is van redelijkheid van de kant van de eiser. Voorlopig pleiten de algemene voorwaarden voor de verkopende partij.Atomsk schreef op maandag 23 maart 2009 @ 13:39:
Ach, ik vind het ook wel interessant. Vraag me wel af of je niet een beetje te snel naar de rechtbank stapt. Wanneer de (kanton?)rechter constateert dat er onderling te weinig moeite is gedaan om eruit te komen, dan kan hij wel eens de zaak van tafel schuiven en de aanbeveling geven nog maar eens met elkaar in onderhandeling te gaan.
Tenminste, dat denk ik. Ben geen jurist, maar heb vanuit m'n opleiding wel wat kennis opgedaan over het Nederlandse rechtssysteem.
Ik denk niet dat de algemene voorwaarden boven de wet staan dus je zucht slaat nergens op, maar de algemene voorwaarden geven wel aan dat je misschien zelf wat hard van stapel loopt.Verwijderd schreef op maandag 23 maart 2009 @ 14:01:
zucht, weer iemand die denkt dat de algemene voorwaarden boven de wet staan
[ Voor 37% gewijzigd door Marmotje op 23-03-2009 14:12 ]
apt-get moo
Ik kwam, ik zag, ik ging er keihard vandoor
Dat is geen algemene regel ofzo. Van zgn. regelend recht kan een aanbieder gewoon afwijken, ook bij AV, hij zit dan alleen met de materie van de zgn. zwarte en grijze lijst. Het kan best zijn dat dit beding op de zwarte of grijze lijst voorkomt, maar dat heb ik zo 1-2-3 even niet gezien.Verwijderd schreef op maandag 23 maart 2009 @ 14:01:
zucht, weer iemand die denkt dat de algemene voorwaarden boven de wet staan
After all, you can't see a figure's panties unless it's the real thing.
Ben benieuwd hoe dit gaat aflopen. Somehow heb ik ook het idee dat je met een bestelling van vijf minde rop clementie kan gaan rekenen dan om een. Want waar zijn die andere 4 voor bedoeld? Als consument sta je aanzienlijk sterker dan als handelaar. Maar goed, geen waardeoordeel van mij, we zien het wel. Want als de winkel adverteerde met 35% kortingen en je zit qua prijs in deze casus op 50% dan vind ik het een heel ander geval dan die Otto plasma's voor 100 euro.Verwijderd schreef op maandag 23 maart 2009 @ 12:57:
De benodigde stukken worden bij de rechtbank 's-Hertogenbosch gedeponeerd. Mocht het tot een zitting leiden, dan zal ik het tijdstip hier vermelden, zodat geïntereseerden een objectieve vonnis kunnen aanschouwen.
[ Voor 12% gewijzigd door zeef op 23-03-2009 15:11 ]
Verwijderd
[ Voor 3% gewijzigd door Verwijderd op 23-03-2009 15:31 ]
canon adviesprijsVerwijderd schreef op maandag 23 maart 2009 @ 15:14:
Er staat alleen niet bij tov wat hij 35% goedkoper is. Bij een dergelijke algemene stelling ga ik maar even uit van de advies verkoopprijs.
[ Voor 19% gewijzigd door Marmotje op 23-03-2009 15:31 ]
apt-get moo
MacBook Pro 16” M4 Pro | PC (Ryzen 58000X / RTX5070 Ti) | PS5 Pro | Switch 2 | LG 77G2 | B&W 700 S2 | Nikon Z8 + 14-30, 24-120, 100-400 | iPhone 16 Pro Max | Tesla Model Y
Verwijderd
Ik ben benieuwd of de stukken al zijn gedeponeerd en zo ja, hoe lang het dan duurt voordat er een datum wordt geprikt.Verwijderd schreef op maandag 23 maart 2009 @ 12:57:
De benodigde stukken worden bij de rechtbank 's-Hertogenbosch gedeponeerd. Mocht het tot een zitting leiden, dan zal ik het tijdstip hier vermelden, zodat geïntereseerden een objectieve vonnis kunnen aanschouwen.
After all, you can't see a figure's panties unless it's the real thing.
Ik denk dat mig hier de spijker op zijn kop slaat, ik kan me niet voorstellen dat je dit gaat winnen...Verwijderd schreef op maandag 23 maart 2009 @ 11:54:
Overigens sta je zwak op drie punten (m.i.):
-je bestelt veel camera's
-je betaalt heel bewust niet vooraf
-de camera is met 50% goedkoper dan internet TE goedkoop
And if you don't expect too much from me, you might not be let down.
If it ain't broken it doesn't have enough features
Verwijderd
[ Voor 6% gewijzigd door Verwijderd op 28-03-2009 13:20 ]
Of het hele gezin aan de digitale spiegelreflexVerwijderd schreef op zaterdag 28 maart 2009 @ 13:18:
Echter..... door er 5 te bestellen laat je wel heel goed merken dat je dondersgoed wist dat de prijs niet kon kloppen.
Verwijderd
Het is echter in de branche niet ongewoon om dat te relateren tav de verkoopadviesprijs met als doel dat mensen denken dat dat tov de andere aanbieders is. Zoals je ziet werkt hetVerwijderd schreef op zaterdag 28 maart 2009 @ 13:18:
- De webshop adverteert met "onmogelijk" hoge kortingen (35% op producten waar niet eens zoveel marge op zit.....) Tja..... dan zou het dus best kunnen. Als ik uitga van die 35% korting t.o.v. andere aanbieders dan kom ik op een "normale" prijs van ong. 540 euro. Aangezien het een "speciale aanbieding" was, zou het kunnen.
Verwijderd
Als de (raadsman van) de tegen partij maar genoeg ligt te slapen kan je vrijwel alles winnen; je stelt van alles, het wordt niet betwist in (in principe) staat het dan vast.Alfredo schreef op zaterdag 28 maart 2009 @ 03:14:
Nare man, zou je de zaak ook kunnen winnen als advocaat van de eiser (Xforce in dit geval)?
Dan kun je betwisten of een niet kenner een dergelijke camera koopt...Verwijderd schreef op zaterdag 28 maart 2009 @ 13:18:
Het blijft twijfelachtig. Wetende dat een 40d over het algemeen een stuk duurder is, is inderdaad te verwachten dat het een foutieve aanbieding is. Maar.....
- 349 euro is op zich wel weer een redelijke prijs voor een digitale camera zonder accessoires, voor een niet-kenner.
Ik zou beide kanten prima kunnen bepleiten, maar winnen kun je natuurlijk nooit vantevoren weten, je kunt niet in het hoofd van die rechter kijken. Als advocaat kom ik zelden tot nooit een zaak tegen waarvan ik vantevoren al zeg 'die ga je zeker winnen'. In feite kún je dat gewoon niet zeggen omdat rechters ook mensen zijn en dus onvoorspelbaar, dat ze het recht moeten toepassen is wat dat betreft ook geen garantie, want dat kent vaak een grote beoordelingsruimte toe aan de rechter en de ene reechter weegt de feiten nu éénmaal anders dan de andere. Zo zullen er rechters zijn die meer sympathie hebben voor het standpunt van de 'zielige' consument en die vinden dat de consument moet worden beschermd, terwijl er ook best rechters zullen zijn die juist vinden dat consumenten niet zo moeten zeuren. Soms heb je gewoon een rechter of een college dat gewoon 'niet aan de zaak wil', dan voelen ze het gewoon niet, en dan kun je de sterren van de hemel pleiten, maar dat helpt niks.Alfredo schreef op zaterdag 28 maart 2009 @ 03:14:
Nare man, zou je de zaak ook kunnen winnen als advocaat van de eiser (Xforce in dit geval)?
After all, you can't see a figure's panties unless it's the real thing.
Verwijderd
Apple iPhone 16e LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq