Hoezo geen netwerk?

Pagina: 1
Acties:

  • ATS
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 12-02 13:46
In: nieuws: Psystar brengt nieuw systeem met Mac OS X op de markt
Kopers moeten echter op hun hoede zijn, want deze configuratie ontbeert netwerkfunctionaliteit: zo moet voor een 802.11n wireless-module 100 dollar extra worden neergeteld en voor Firewire dient 80 dollar te worden uitgetrokken.
Het systeem heeft weldegelijk netwerk (gigabit ethernet), alleen geen wireless netwerk. So what? De meeste desktops hebben dat toch niet standaard? Zoals het er nu staat is het erg verwarrend in elk geval.

My opinions may have changed, but not the fact that I am right. -- Ashleigh Brilliant


Verwijderd

"verwarrend" is nogal zwak uitgedrukt... Het is gewoon uitermate tendentieus. Termen als "Kopers moeten echter op hun hoede zijn" doen het er uit zien alsof je haast bedrogen wordt... Terwijl men exact levert wat je zou verwachten dat er op zit.

Persoonlijk vindt ik het werkelijk schandelijk dat Tweakers het op deze manier formuleert...

Dat men een opmerking over firewire maakt, kan ik me wel voorstellen, aangezien dat bij Mac nog redelijk veel gebruikt wordt. Maar ook dan hoeft dat niet op een dergelijke toonaard.

  • Wilbert de Vries
  • Registratie: Augustus 2007
  • Laatst online: 01-02 21:58

Wilbert de Vries

Ex-hoofdredacteur
Ik breng dit even onder de aandacht van de auteur.

  • Mick
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 17-04-2022

Mick

iedereen is uniek behalve ik

Excuses hiervoor: het woordje 'draadloos' had daarvoor moeten staan, en om een of andere reden is dat woord weggevallen. :( Gigabit Ethernet is uiteraard aanwezig.
Het is nu alsnog toegevoegd, met het nodige schaamrood in het gezicht van de auteur...

[ Voor 8% gewijzigd door Mick op 19-03-2009 14:48 ]

computo ergo sum


  • Mick
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 17-04-2022

Mick

iedereen is uniek behalve ik

'Op hun hoede' is in 'opletten' gewijzigd. Het was inderdaad te sterk uitgedrukt.

computo ergo sum