[PROBLEEM] messenger:mac

Pagina: 1
Acties:
  • 193 views

  • Whis!
  • Registratie: Februari 2008
  • Niet online
Ik ondervind ineens het volgende, zodra ik een bericht heb verzonden kan ik niet gelijk beginnen met het typen van een nieuw bericht, ik moet dan eerst weer in het tekstvlakje klikken en vervolgens kan ik weer typen.

Zelfs als ik het via de "verzenden" knop verzend blijft het probleem zich voordoen, in adium werkt het verder prima. Heb meerdere versies van messenger:mac geinstalleerd en bij alle hetzelfde probleem.

Iemand enig idee hoe ik dit kan verhelpen?

  • Daedalus
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online

Daedalus

Moderator Apple Talk

Keep tryin'

En wat heb je allemaal gezocht en gevonden om het probleem op te lossen? Als je zoekt hier op GoT kun je al twee topics hierover vinden:
[list]
[MSN] Cursor verdwijnt uit invoerveld
[MSN Messenger] Invoervak non-actief

Probleem ligt dus bij Safari 4 beta. Als je deze verwijderd (met de uninstaller die bij de dmg zat), zijn de problemen opgelost. In ieder geval lijkt me nog een topic over dit probleem een beetje teveel van het goede, dus deze gaat op slot :)

“You know what I've noticed Hobbes? Things don't bug you if you don't think about them. So from now on, I simply won't think about anything I don't like, and I'll be happy all the time!” | 宇多田ヒカル \o/


Dit topic is gesloten.