Het is me opgevallen dat sinds een tijdje boven (steeds meer) topics permanent advertenties getoond worden. Bijvoorbeeld in Ervaringen met Source Control systemen staat boven élke pagina reclame voor Perforce en Visual SourceSafe. Leuk voor Tweakers.net, maar nu heb ik een Clear abonnement en wens ik van advertenties verschoond te blijven, dus verwachtte ik dit uit te kunnen zetten in mijn voorkeuren, maar dat blijkt niet het geval. What gives?
Daarin wordt hier al gediscussieerd: [feat]Product koppelingen verbergen. Het is volgens mij niet alleen bedoeld als reclame, hoewel het wel uiteindelijk tot een mogelijke aankoop kan leiden inderdaad.
[ Voor 40% gewijzigd door MsG op 15-03-2009 12:52 ]
Denk om uw spatiegebruik. Dit scheelt Tweakers.net kostbare databaseruimte! | Groninger en geïnteresseerd in Domotica? Kom naar DomoticaGrunn
plan: Productkoppelingen toegevoegd aan forumtopics
Is dus een nieuwe feature van tweakers om een betere koppeling tussen de pricewatch en het forum te krijgen, en is dus een feature en geen reclame.
Is dus een nieuwe feature van tweakers om een betere koppeling tussen de pricewatch en het forum te krijgen, en is dus een feature en geen reclame.
Ik kan het toch moeilijk als iets anders dan reclame bestempelen aangezien je direct naar de Pricewatch wordt doorgeleid, en dat is toch een reclamedienst. Ik neem tenminste aan dat Tweakers.net het zo ook aan deelnemende bedrijven verkoopt.
Die twee sluiten elkaar niet uit... en is dus een feature en geen reclame.
Je kunt het uitzetten, mits je firefox gebruikt iig.
Hoe? Dat staat hier: markg85 in 'plan: Productkoppelingen toegevoegd aan forumtopics'
Hoe? Dat staat hier: markg85 in 'plan: Productkoppelingen toegevoegd aan forumtopics'
Virussen? Scan ze hier!
Pagina: 1
Dit topic is gesloten.