Toon posts:

internet probleem op 1 laptop

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Laptop1:
Windows vista
automatisch ip zoeken
ip: 192.168.0.101

Laptop2
Winxp SP2
automatisch ip zoeken
ip: 192.168.0.100


Router:
Sitecom storage router 54G Turbo
beveiliging WPA PSK TKIP

Mijn probleem:
Als ik laptop1 aanzet werkt internet direct.

Staat laptop1 uit en laptop2 aan dan werkt internet daar niet.
Zet ik laptop1 daarbij aan terwijl laptop2 aanstaat en mijn verbinding komt op laptop 1 tot stand dan begint laptop2 ook te werken

Zet ik laptop1 weer uit als op laptop2 internet werkt dan blijft de verbinding tot stand.
Vreemde is dus dat ik alleen bij laptop2 kan internetten zodra laptop1 aangaat.

In sommige gevallen moet ik nog wel is de stekker uit de router en modem halen wil bovenste optie niet lukken.
Ik heb alle instellingen nagekeken en dubbel gechecked of laptop2 de juiste beveiligingscode en instellingen heeft.

ALs hij het niet doet dan blijft de laptop lang doorzoeken met aquiring network adres (eerst staat die op 0.0.0.0) vervolgens geeft hij aan limited or no connectivity en krijg ik een 169 adres.

Als ik handmatig een ip invoer op laptop 2 dan maakt hij wel verbinding maar zodra ik internet opstart geeft hij aan dat de pagina niet weergegeven kan worden.

als ik de beveiliging van de router afhaal dan pakt hij de verbinding wel direct

Heb de driver van die draadloze netwerkkaart ook geupdate.

Iemand die weet wat het probleem zou kunnen zijn ?

[ Voor 3% gewijzigd door Verwijderd op 15-03-2009 09:38 ]