Toon posts:

Samsung Twin Tuner geeft geen 16:9 op VCR scart

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik heb al een tijdje een Samsung SMT1100T Twin tuner die ik sinds kort ook via de vcr scart uitgang gebruik.

Probleem is wat ik ook aan de instellingen verander, het beeld wat uit de vcr scart komt blijft altijd 4:3!

De wijzigingen die ik aan kan brengen via het menu in deze hebben alleen effect op de tv scart uitgang.
Mijn TV is een Samsung LE32R81B en heb een Samsung HDD 250 gig recorder. Als ik opneem is het beeldformaat nu niet kloppend en da's irritant. Ik kan nu alleen in juist formaat (16:9) opnemen via de tv scart maar heb dan dus niks aan de twin-functie. Ook als ik de vcr scart direct op de tv aansluit geeft ie 4:3, ook al staat het menu op 16:9 en zie je dat beeld wel op de tv scart.
KPN kan/wil me niet helpen, heb de TD al enkele keren aan de lijn gehad. Een mailtje naar Samsung ook niet: verwijzen weer terug naar KPN, ben zo al tijden bezig.

Kan hier iemand me helpen?

Is er een instelling die ik niet ken, een harde reset mogelijk/nodig of een jumpertje omzetten oid., advies is erg welkom.

Groet, J.