Tja, ergens snap ik wel dat er een rekening aan vast zit. Jij zou het ook niet leuk vinden als iemand je hostingconcept tot in details over neemt, of de site van de klant 1:1 na maakt. De manier waarop ze het doen is dan wellicht wat minder prettig. Ik zou eerst een termijn stellen om ze te verwijderen, en daarna stappen ondernemen. Maar ieder zijn ding, wat mij betreft.
Geen idee of je contact op kunt nemen en het voor een leuk bedrag af kunt kopen?
Nu kan ik heel braaf de rekening betalen, maar ik vraag mij af of ze dit kunnen maken, en of een klein bedrijf in een dorpje zal worden achterna gezeten voor zo iets suf.
Waar trek je dan de grens? Het gebruik van andermans materiaal is gewoon niet toegestaan. Of je nu jong, oud, klein, dik, aardig, of in een klein dorpje werkt, het blijft gebruik van andermans 'eigendom'.