Verwijderd

Topicstarter
Ik ben van plan een samsung led lcd tv aan te schaffen en twijfel tussen de LE46A786 en de LE40A786.
Ik heb op verschillende sites goede reviews gelezen over de 46" versie en heb hem in de winkel gezien waar ik het beeld zeer mooi vond, maar ben bang dat hij misschien iets te groot is voor mijn woonkamer.
De 40" versie zou dan misschien een beter alternatief zijn, alleen daar lees ik wat mindere reviews over.

Veel mensen klagen over een lagtijd bij het geluid (vooral als het via een receiver gaat) en heb ook gelezen dat bij het spelen van een console er een lagtijd van 80ms kan zijn.
Dit zou wel gedeeltelijk te verhelpen zijn met het uitzetten van de backlight functie / de tv op game mode zetten, maar die voor 100 %.

Is er een reden waarom dit probleem zich meer voordoet in de 40" versie?
Is er uberhaupt een verschil in de beeld kwaliteit of de verwerkings tijd tussen deze 2 tvs?

  • qless
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 13-02 15:52

qless

...vraag maar...

Volgens mij is dat beide TV's even veel en komt vooral omdat smartled wel aangestuurd moet worden via analyse van het beeld. Andere beeldverbeteraars (zoals combing) kosten ook tijd

Website|Air 3s|Mini 4 Pro|Avata 2|Canon R6|Canon 5d2|8 fisheye|14f2.8|24f2.8|50f1.8|135f2|10-22|17-40|24-105|70-300|150-600


Verwijderd

Zelf heb ik nu 2 weekjes de 46" variant en ik heb er geen last van. Ik ga er vanuit dat de 40 en 46 inch verder hetzelfde zijn, maar dat weet ik niet zeker. Ik ga veel en merk er niets van. Bedenkt dan ook dan 80ms als veel klinkt, maar dat het maar 80 duizenste seconde is en dus minder dan 1 tiende seconde. Ik ben van mening dat alleen pro gamers dat waar zouden kunnen nemen. Echter, een vriend van mijn speelt op top 10 niveau (van nederland) Street Fighter (en andere fighting games) en hij heeft het ook getest en nam geen vertraging waar. Oftewel; de vertraging (die er vast is) die er is is niet erg waarneembaar. Maar eh, sleep anders een keer je spelcomputer mee naar de winkel waar je m wilt kopen en sluit m aan, mag vast wel. Heb ik ook gedaan en toen was ik overtuigd.