Vraag over schijf en ATA-66 en cpu

Pagina: 1
Acties:

  • jopiek
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 21-08 19:56

jopiek

Tja... 'ns ff denken.

Topicstarter
Mijn moederbord Abit BE6 heeft Ultra ATA-66 ondersteuning. Ik heb vorige week een 17-gieg seagate schijf gekocht. Hoe kom ik er achter of deze daar voor geschikt is en levert het winst op om deze dan op die UDMA controller te plaatsen?

Daarnaast ben ik bezig met een server. Mijn PII zet ik dan weer op m'n oude moederbord. Wat voor cpu kan ik 't beste op dit moederbord zetten (goedkoop, snel, goed) Ik ben programmeur dus gebruik de CPU redelijk intensief)

Groeten Johan

Cogito Ergo Credo


Verwijderd

kijk even bij seagate op de site of gebruik even een zoekmachine om info over je hd te krijgen

op het be6 bord zou ik als je hem intensief gebruikt een p3 plaatsen

deze keuze lijkt me vrij voor de hand liggen als je weet wat er op het bord mogelijk is

p2
celeron
p3

over ata 66 zijn de meningen verdeeld of het sneller is of niet maar ik heb het gevoel dat het toch net iets lekkerder draait

en het gevoel dat je sys stabiel draait is toch erg prettig lijkt me

grt Inner

Verwijderd

Een 17 GB HD lijkt me een ATA 66 HD. Ik zou voor ATA 66 kiezen. Je processor voor je server hangt van je plank en chipset af... Programmeer je op een server?