Toon posts:

[ubuntu] pendrive

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Verwijderd

Topicstarter
ik heb met het programma usb-creator onder ubuntu een pendrive aangemaakt. Dat werkt allemaal prima. Als ik dan boot met de pendrive in ik pas wat instellingen aan, dan start hij de volgende keer niet meer op. Ik weet ook niet of het de bedoeling is om instellingen aan te passen aangezien dit een soort live versie is. Maar is het mogelijk om zo een pendrive met ubuntu aan te passen zodat ik toch gewijzigde instellingen kan bijhouden?
Ben nog niet lang met linux bezig dus hou het simpel :). Alvast bedankt.

  • gertvdijk
  • Registratie: November 2003
  • Nu online
Gewoon installeren op je USB stick alsof het je harde schijf is. Niet moeilijk doen met al die vage programma's om zo'n semi-live omgeving erop te krijgen.

Kia e-Niro 2021 64kWh DynamicPlusLine. 3x Victron MP-II op 15kWh US5000 3f thuisbatterij met 3x25A→3x40A PowerAssist, Victron EVCS, 3200Wp HoyMiles zp. my GitHub, my blog