Kan dat topic niet vinden, maar kreeg 'm op m'n nokia e65 (symbian) probleem geinstalleerd en gestart. via wifi kwam ie op 1,3 km van m'n werkelijke bestemming uit. zendmastinfo kan ie volgens mij nooit doorkrijgen, dus moet haast op basis van internetgateway en wijkcentrales wezen.
overigens las ik op Nu een berichtje dat applicatie ongevraagd zou draaien; heb geen aanwijzing dat ie automatisch start maar ook nergens een setting/config mogelijk. na starten gaat ie om connectie vragen, en niet eerder een warning dat er geen connectie is. [alle connecties op wifi thuis na verwijderd namelijk].
jammer dat je geen api/script hebt dat je je eigenlijk profiel/googlemapslocatie op je homepage kunt zetten als je wilt; je kunt alleen mensen toevoegen en zien waar ze zijn als je de app hebt gestart.