Leest erg onprettig dat het werkwoord 'zullen' maar lieft zeven keer in zo'n kort stukje tekst voorkomt. Het leest niet erg prettig in mijn optiek, gebruik liever een actief werkwoord.De bèta is nog een paar weken te downloaden: die zal pas over anderhalve week offline worden gehaald, zei Microsoft vorige week.
De Release Candidate zal niet alleen alle functies bevatten van de uiteindelijke versie die naar de winkels zal gaan, maar daarnaast zullen alleen nog de meest kritieke bugs worden aangepakt. "We schrijven dan nog weinig code, het gereedschap is opgeborgen in de gereedschapskist. We zullen erg selectief zijn in welke veranderingen we zullen doorvoeren tussen de RC en het uiteindelijke product, en we zullen erg duidelijk laten weten welke veranderingen dat zijn."
nou, dat is inderdaad een woord wat al te vaak voorkomt. Overigens is het geen passief werkwoord (zoals 'worden'), maar het las inderdaad niet al te prettig. Gefixed