Xfire bot (Xbot)

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • vdvleon
  • Registratie: Januari 2008
  • Laatst online: 08-06-2023
Hallo mensen.

Ik ben bezig met het maken van Xbot (een xfire bot). Het word niet een irritante spam bot, maar gewoon
een handige bot om inforamtie op te vragen (van mijn clan). Zo kan je opvragen wanneer er een war is, etc.

Dit systeem zelf is het probleem niet.
Wat wel een probleem is, het achterhalen van het Xfire protocol. Er zijn wel een paar projecten die van het xfire protocol gebruik maken, maar deze zijn slecht/niet gedocumenteerd. In iedergeval word ik er niet echt wijs van.

Heeft iemand toevallig ervaring met dit protocol of kan iemand d.m.v. de source code van deze projecten wel wijs worden wat het protocol is? :S Of nog beter, kan iemand wel documentatie vinden :S?

Voorbeelden van projecten zijn:

- gFire (plugin voor pidquin)
- xfirelib

xfirelib lijkt in eerste instantie een makkelijke manier, maar het compile van deze library wil niet lukken. Ook stamt deze uit 2006 en in deze tijd is er al veel verandert aan het protocol.

Alvast bedankt voor jullie moeite en tijd.

Leon

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • maleadt
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 15-09 20:25
Miranda heeft een xfire protocol addon, die geheel up to date is.

EDIT: blijkt xfirelib te zijn :) misschien met kleine changes, gezien de "last changed" date van de plugin.

[ Voor 28% gewijzigd door maleadt op 27-01-2009 12:10 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Probeer een TCP Sniffer, daar kom je vaak best ver mee.