Hulp nodig een Asus Commando bios "blind" in te stellen

Pagina: 1
Acties:

  • whazzzup
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 24-02 18:27
Ik moet m'n bios van m'n moederbord blind instellen op RAID.

zal eerst het probleem vertellen;
m'n beeldscherm geeft alleen een vakje weer met "frequentie buiten het bereik 111 KHz / 118 Hz / wijzig resolutie blabla......."

Heb dus totaal geen beeld meer, maar kon nog wel via de laptop gewoon inloggen op de pc.
nu gaf m'n MB ook aan dat er iets mis was met de VGA Bios, dus een gokje gewaagd en het MB een hard reset gegeven in de hoop dat het beeld weer ging doen, noppes dus!!!

vandaar dat ik nu in princiepe het bios weer moet instellen op raid en daar heb ik iemands hulp bij nog welke toetsen ik precies moet hebben om windows weer te starten

Heb trouwens daarvoor apparaatbeheer nagekeken, een in princiepe zou m'n kaart gewoon goed zijn dus weet ook ff niet waar ik het verder moet zoeken.

  • M2M
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 21:18

M2M

medicijnman

das apart... meestal kan elk scherm de standaard 640 bij 480 resolutie aan (tenzij je videokaart stuk is). Heb je geen oud scherm meer liggen of is je scherm misschien ook analoog aan te sluiten?

verder: als je bios aangeeft dat er iets mis is met je videokaart, dan is de kans aanwezig dat je videokaart daadwerkelijk stuk is. Een reserve gebruiken zou je misschien weer in de bios moeten geraken.

En raid instellen (raid 0 of 5) in de bios blind is niet verstandig. Raid 1 hoeft in principe (met een i ipv een ie) niet ingesteld te worden.

edit: mocht je het gokje willen wagen dan zou je daar met het moederbord-boekje eigenlijk ook wel uit moeten komen ;)

[ Voor 9% gewijzigd door M2M op 29-12-2008 23:56 ]

-_-