Toon posts:

msn virus

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
ik heb sinds een paar dagen een virus in m'n msn zitten (denk ik). Ik verstuur dan het volgende bericht naar verschillende mensen in mijn lijst, ookal zit in op dat moment niet te msn'n.

H`

Ik heb m'n laptop gescand, en niets gevonden. Msn opnieuw geinstalleerd, maar het zit er nog steeds. Weet iemand wat dit precies is, en hoe ik het weg krijg?

  • andreict
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 12-12-2025
wat heb je allemaal al geprobeerd? Wat heb je gebruikt om te scannen?

  • Krypt
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 18-01 09:55
Toevallig ergens op internet je account gegevens ingevuld om te kijken wie je geblocked heeft of om contact gegevens te exporteren? Grote kans dat je account misbruikt wordt, maar dan niet vanaf je eigen machine.

Je wachtwoord wijzigen helpt meestal wel.

Pvouput live


  • Brazza
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 22-12-2025

Brazza

Byte me!

Deze had ik dus laatst ook op mijn pc dankzij een onoplettende kameraad :(. Ik heb via ad-aware dit kunnen verwijderen. Het ging op fsstaller.exe in je %windows%\ map.