Overheid test iDeal-achtig systeem als opvolger falend Digid

Pagina: 1
Acties:

  • Rukapul
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 13:51
nieuws: Overheid test iDeal-achtig systeem als opvolger falend Digid

Het lijkt wel of er in dit artikel twee verhaallijnen door elkaar lopen. Enerzijds het zakelijk gebruik van DigiD en anderzijds de burgerzijde met name wanneer i-Deal erbij wordt betrokken. Per alinea wordt zo ongeveer een aspect van het een of het ander besproken.

Als het om het zakelijke aspect gaat zou de titel en het verhaal dat iets duidelijker kunnen maken? Als het om het i-Deal-achtige aanpak moet gaan, hoort het zakelijke perspectief dan wel thuis in het artikel?

[ Voor 10% gewijzigd door Rukapul op 03-12-2008 10:13 ]


  • Wilbert de Vries
  • Registratie: Augustus 2007
  • Laatst online: 01-02 21:58

Wilbert de Vries

Ex-hoofdredacteur
Digid is beschikbaar voor zowel bedrijven als burgers. iDeal dient als voorbeeld voor het vernieuwde Digid, dat dus zowel door bedrijven als consumenten moet kunnen worden gebruikt. De eerste testen worden echter met het bedrijfsleven gedaan, zoals in de laatste alinea staat beschreven.

  • Michali
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 09-12-2025
iDEAL schrijf je zoals ik het hier doe, dus niet iDeal. (Bron: http://huisstijl.idealdesk.com/Index.aspx?pgeId=208)

Noushka's Magnificent Dream | Unity