Dit is gewoon fout....Het marktaandeel van Microsoft op het gebied van besturingssystemen zou in de maand november voor het eerst in de geschiedenis van het bedrijf onder de 90 procent zijn gedaald.
In het bronartikel staat al een stuk genuanceerder:
Dat artikel linkt vervolgens weer naar:December 1, 2008 (Computerworld) Microsoft Corp.'s Windows OS last month took its biggest market share dive in the past two years, erasing gains made in two of the past three months and sending the operating system's share under 90% for the first time, an Internet measurement company reported today.
http://marketshare.hitsli...meframe=M&qpsp=95&qpnp=25
- waar ze dus maar de afgelopen twee jaar meten...
Sowieso is het een no-brainer dat MS in z'n begindagen niet gelijk >90% share had, maar veel recenter nog was het lager. Van 1988 tot 1995 (bron) had MacOS >10% share, en dat in een tijd dat er veel meer OSsen waren (OS/2 bijvoorbeeld)
Misschien een idee om de erg dramatische titel wat af te zwakken...
Oslik blyat! Oslik!