• Japser
  • Registratie: Januari 2001
  • Nu online
Vraagje van mij mbt mn N95. Ik had gisteravond wat mp4 files van +/- 21 mb gedownload via youtube en die op mn geheugenkaart gezet. Nu speel ik ze af en telkens gaat het beeld hangen en valt t geluid weg. Dit heb ik niet met zelfgeschoten filmpjes van ong dezelfde grootte. Heeft ditt e maken met resolutie van de filmpjes en zo ja, kan ik dit op e.o.a. manier oplossen?

Thx voor evt suggesties.

  • Wiethoofd
  • Registratie: Juli 2007
  • Laatst online: 29-06 15:57

Wiethoofd

Broadcast TOM

Je had met de search en/of google vast wel kunnen vinden dat het recoderen, met de talloze progsels die online wel te vinden zijn, je probleem zou kunnen oplossen.

Volg me op Twitter/X & Bluesky


  • Japser
  • Registratie: Januari 2001
  • Nu online
Eigenlijk niet bij stilgestaan omdat volgens mij de N95 standaard ook zelf opneemt in .mp4 formaat, dus ik dacht dat ie geen moeite zou hebben met een gedownload .mp4 bestandje :)

Edit: je hebt gelijk, het is idd niet zo ingewikkeld. Je hebt me indirect toch geholpen Wiethoofd,, thanks!

[ Voor 79% gewijzigd door Japser op 22-11-2008 19:30 ]