[g4] installatie (hoe?)

Pagina: 1
Acties:

  • himlims_
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online

himlims_

🐧 Linux HOoligan

Topicstarter
Vroeger verliefd geweest op de mac g4 computers (vanwege de prijs nooit kunnen kopen) tot vorige week.
Nu heb ik een aantal van die beestjes staan, welke voorzien zijn van os 9.2
Daarop wilde ik graag het gelikte 10.x installeren. maar hoe?
Vriend van me wist me te vertellen dat ik de 'c' ingedrukt moetst houden om van cd te booten.
Waarna er een mooie installatie verschijnd welke kenbaar maakt de hardware niet toerijkend is.
De installatie cd identificeerde me pc als een g3.1 (??)
maar ik zie op i-net voldoende berichten/afbeeldingen van mensen die op een 300mhz mac uit 1999 zelfs 10.5 draaien. maar hoe?

⭐Game Profiles: 🕹️Steam - 🎮PSN - 🇪🇦 GoT_Hollandhards


  • chem
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 05-02 15:20

chem

Reist de wereld rond

zoek eens naar "install os x legacy".

Klaar voor een nieuwe uitdaging.


  • DaSchop
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 28-07-2015

DaSchop

Hallo, ik ben Bastiaan

>> Bastiaan


  • franssie
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 01:16

franssie

Save the albatross

10.5 wil je niet draaien op een G3 - het kan wel maar probeer het maar niet. Op mijn G3 iMac draai ik 10.3, op de g4 10.4 en op de intels 10.5 - dat werkt gewoon het prettigst.

Als je toch hoger wilt installeren dan apple adviseert (en natuurlijk wil je dat proberen om erachter te komen dat het neit werkt maar zo werken mensen gelukkig nou eenmaal): Je kan je open firmware hacken om je processor te spoofen - daar is ook een tooltje voor (leoassist oid maar dat kan ik nu niet vinden).

franssie.bsky.social | 🎸 Niets is zo permanent als een tijdelijke oplossing | Een goed probleem komt nooit alleen | Gibson guitar Fender Guitar God Damn Guitar