Kant en klare huiskamer pc

Pagina: 1
Acties:

  • Mr. D
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 29-11-2021
Hallo,

Ik ben op zoek naar een pc voor in de woonkamer, die aan de onderstaande eisen voldoet. Ik heb het HTPC topic voor een groot deel doorgelezen, maar ik wil voorlopig proberen een kant en klaar systeem te kopen (minder gedoe en daarnaast weet ik ook niet hoe makkelijk ik in Nieuw Zeeland alle losse onderdelen kan krijgen).

- Vooral te gebruiken om foto's, films en muziek af te spelen, via mijn 32" samsung LCD scherm (heeft een HDMI poort). ook het lichte office werk en internet (incl. streamen van video en muziek).
- Moet er door middel van een draadloze toetsenbord/muis combinate ook mee kunnen internetten vanaf de bank
- Bij voorkeur ook te gebruiken als backup voor bestanden op mijn Dell XPS M1530 of een soort home server. Het zou helemaal mooi zijn als ik bijvoorbeeld office erop kon zetten en dan outlook op mijn laptop met deze pc kan synchroniseren. Het liefst allemaal via mijn wifi thuisnetwerk.
- Moet er goed uitzien, niet te groot zijn en zo min mogelijk geluid maken/stroom verbuiken.
- [optie] TV-kaart zodat ik eventueel tv kan opnemen. Geen belangrijk punt.

Ik ben al aan het rondneuzen geweest, en kom de volgende systemen tegen:

- Mac Mini
- Dell Studio Hybrid
- Acer Aspire L3600
- HP Slimline s3330 of de s3580

Zijn er voors of tegens bij deze systemen waar ik aan moet denken? En zijn er systemen die ik over het hoofd zie?

Ps. Ik heb bij mijn Dell Laptop een Dell Multimedia remote gekregen, het zou mooi zijn als ik die op het systeem kan gebruiken. Ik heb echter ook een logitech universal remote.

Alvast bedankt.

Groet!

  • Pentiummania
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 09-01 06:54

Pentiummania

i.imgur.com /X6rHMRT.jpg

Op de Amerikaanse site van Dell staat nu een leuk systeem: Dell's Intel Core i7-packing XPS Studio and XPS 730x desktops on sale now

The XPS Studio desktop's base $949 model boasts 2GB memory, 256MB ATI Radeon HD 3450 graphics, and 500GB storage, while the top-end $1,499 configuration features a 512MB2 ATI Radeon HD 4850, 6GB memory, 750GB storage, and comes bundled with a 24-inch S2409W Flat Panel monitor. For you game-playing types, the XPS 730x updates the popular XPS 730 line with the new processor, up to 6GB DDR3 memory, updated thermal monitoring system and chassis and either ATI Radeon HD 4850 512MB or NVIDIA GeForce GTX280 1024MB graphics -- starting at $2,599. As you'd expect, all systems ship with Vista Home Premium Edition.

http://www.engadget.com/2...and-xps-730x-desktops-on/

Dan zou Nederland wel volgen.

win a gamepc: https://beamstream.gg/giveaway/beammeup https://kick.com/BeContent https://www.twitch.tv/Amazoontje https://beamstream.gg/what-is-beam


Verwijderd

Die systemen die je aandraagt met een core i7 zijn gewoon veel te duur en zo veel kracht is totaal overbodig.

Er zijn ook gewone computer winkels welke htpc systemen aanbieden, gewoon een FYI.

De MAC mini(Zeker de G4 versie) is niet erg krachtig, ik weet niet in hoeverre jij fullHD rips gaat kijken met zware encoding. Het probleem is vaak met gedownloade content dat deze niet hardwarematig afgespeeld kan worden(niet direct, moet je bepaalde software/decoders voor hebben. Staat ook in het HTPC topic). Daarom is het wel aan te raden een redelijk sterke processor er bij te nemen. Het voordeel is dat de MINI wel erg zuinig is, zeker als je de intel variant neemt. Persoonlijk zou ik kijken naar een intel core 2 duo E5 serie, of een E7 serie. Met daarbij een nvidia 9300 onboard chipset. Deze combo is erg goed en snel. Geen idee of deze kant en klaar te halen zijn, maar je kan hem bij de computer winkels ook gewoon in elkaar laten zetten.

[ Voor 6% gewijzigd door Verwijderd op 18-11-2008 10:18 ]


  • Mr. D
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 29-11-2021
Bedankt voor de feedback! Ik ga zeker even kijken wat computer winkels hier doen en of een HTPC als kant en klare eenheid te koop is!

  • Mr. D
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 29-11-2021
Ik kan hier in Nieuw Zeeland de volgende PC krijgen (volgens mij is dit een Oz/NZ model only):

HP Slimline 3580
Specs:

2.6GHz Intel® Core? 2 Duo processor E4700
2GB DDR2 RAM
500.0 GB Harddrive
Blu-ray Player & SuperMulti DVD burner
10/100 Wired LAN
nVidia GeForce 9300GE 256mb 3D PCI-Express Graphics card - HDMI
Windows® Vista Home Premium
Digital TV Tuner
9-in-1 Digital Media Reader

Zonder Wifi maar dat is via USB wel te regelen.

Zou dit een goed/voldoende systeem kunnen zijn? Hij kost hier NZ$ 1399, oftewel ongeveer 700 euro...

Thanks!

  • ByteDelight
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 25-12-2025

ByteDelight

Retro computing is alive!

Deze topics worden niet meer toegestaan, zie: CSL Beleid.

Zie verder: CSL FAQ.

Retro Computer hardware: http://bytedelight.com

Pagina: 1