Ik vind het een een stemmingmakend bericht. Mooier was geweest om een artikel te schrijven over de nieuwe in ontwikkeling zijnde GPS functie van W7.
Uit het artikel:
Ik snap best dat er fanboys onder de redactieleden zitten echter dit gaat werkelijkwaar nergens over.
Uit het artikel:
maakt de opmerking:"We only promise the control that we can realistically give to them, rather than trying to promise more than we can deliver," Berntson said.
That said, application-based control, "would be great to have and it is certainly on our Christmas list for future stuff," he said.
regelrecht een leugen.Ze willen wel maar nog even niet.Het zegt duidelijk dat hij geen valse beloftes wil doen. Hij zegt niet dat ze niet willen.Het zou technisch weliswaar goed mogelijk zijn om de gebruiker op de hoogte te houden van welke programma's gps-data gebruiken, maar Microsoft wil dat in elk geval in Windows 7 nog niet implementeren.
Ik snap best dat er fanboys onder de redactieleden zitten echter dit gaat werkelijkwaar nergens over.