Joomla/HTML redirect probleem.

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nedra
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 17-10-2023
Ik werk aan een site waar men op een simpele html welkom pagina met logo moet komen als men de url tikt. Na een paar seconden moet deze redirecten naar de standaard joomla pagina. Deze pagina hoeft maar één keer getoond te worden. Dit is gelukt door het toevoegen van "DirectoryIndex index.html index.php" aan het .htaccess bestand.

Het probleem wat ik dan weer krijg is dat wanneer je op het menu item drukt wat als default staat ingevuld je standaard eerst weer even de html pagina voor je neus.Dit omdat Joomla de pagina die staat aangewezen als standaard automatisch de live site url meegeeft. Ik heb geprobeerd in het configuratie.php bestand de livesite url te veranderen naar http://www.livesite.url/index.php. Dit lost het probleem wel op, maar helaas worden alle scripts en templates niet gepakt vanwege de relatieve url's.

Heeft iemand een oplossing hiervoor of wellicht een hele andere methode? Ik hoor het graag!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cartman!
  • Registratie: April 2000
  • Niet online
Ik keur de welkomspagina sowieso af, is alleen maar irritant voor je bezoekers imo. Maar als je t toch perse wilt (om welke reden dan ook...) plaats je die joomla-site toch in n mapje? En je laat je index.html daar de gebruiker heen sturen.