Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

[XP Ghost] aanpassen systemdrive letter

Pagina: 1
Acties:

  • NoTo
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 04-06-2024
Ik heb een image van m'n system drive. Dit was de D schijf maar door aanpassen van m'n partitieindelig moet deze nu op de C komen. Ik heb het image terug gezet en windows begint ook wel met booten. Halverwege de boot gaat het echter mis en reboot de computer. Ik vermoed dat op dit punt files op D: gezocht worden en dat tot dat moment verwezen word naar %systemdrive%.

Waarom ik dit zo graag wil aanpassen... het is een sata hd dus f6 tijdens windows install en extra drivers installeren. Dat word echter wat lastiger als je nergens meer een diskettedrive hebt liggen. :P Dat is ook de reden dat ik een Ghost gebruik van een nieuwe windows install in plaats van een volledige verse install.

Iemand een idee of en zo ja hoe dit te doen is?

dude... wait... what...


  • SmiGueL
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 22:42
Als je het percee NU wilt fixxen maak je een C partitie aan van 1MB,
en de rest wordt dan de D partitie.

In windows schakel / verberg je die C partitie weer uit en klaar is kees :z

Maar kun je een nachtje wachten dan zou ik ff een diskettedrive proberen te fixxen morgen :)

[ Voor 26% gewijzigd door SmiGueL op 05-11-2008 22:29 ]

Delidded 4770K 4.7GHz @ H220 || Gigabyte Z87X-UD4H || 16GB @ 2400MHz || Gigabyte GTX 760 || 2x128GB Samsung 830 @ RAID-0 & WD 3 TB || Iiyama XB2483HSU-B1 || Synology DS916+ 3x6TB + 120GB SSD Cache || Synology DS213+ 6TB backup