Toon posts:

USB-stick leegmaken???

Pagina: 1
Acties:
  • 734 views

Verwijderd

Topicstarter
Hallo

Ik heb een USB-stick in gebruik en heb de bestanden die erop stonden gewist. De stick heeft echter nog niet zijn volle geheugen terug. Hoe kan ik dit probleem oplossen.

Henk

  • Cr1mp
  • Registratie: September 2008
  • Laatst online: 12-11-2025
formateren.

  • maarud
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 21:34
tenzij je met het volgende probleem zit:
een 1GB is nooit precies 1GB maar bijvoorbeeld 930MB, zo is ook 4Gb niet precies 4 maar ongeveer 3,7GB. Dit probleem is niet oplosbaar; tenzij je echt veel minder ruimte hebt dan zou ik eens gaan formatteren.

  • DR.V
  • Registratie: September 2008
  • Laatst online: 16-02 23:23
Hallo,

bedoel je met ''heeft nog niet zijn volle geheugen terug'' dat er op de stick (zoals de stick eruit ziet) 512 MB staat (ik noem een voorbeeld) terwijl er in Deze Computer als je de stick selecteert slechts bijv 480 MB staat bij totale grootte?

  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

kranenburgman, we verwachten op GoT dat voordat je een topic opent je zelf probeert om je probleem op te lossen. In je topicstart lees ik er alleen niets van terug. Daarnaast missen specs en waar het probleem precies zit. Verder is het zo dat een enkel ? genoeg is in je topictitel.

Dit topic gaat gezien het gebrek aan informatie en eigen inzet.

En natuurlijk, welkom op GoT :)

[ Voor 8% gewijzigd door TERW_DAN op 26-10-2008 00:45 ]


Dit topic is gesloten.