Op zondag 25 februari 2001 19:12 schreef RickJansen het volgende:
Leuk natuurlijk dat je bezoekers ook wel willen bughunten, maar 't is echt een taak van de ontwikkelaars zelf.
Ja, dat zou ik ook denken... ware het niet dat ondertussen meer dan eens is gebleken dat bughunten gewoon bij lange na niet voldoende wordt gedaan door de developers. Tuurlijk, iedereen maakt fouten en in software zitten bugs, dat is zo klaar als een klontje, maar laten we wel wezen dat een hoop (ik zeg niet alle, maar in elk geval een hoop) bugs gewoon in de testfase eruit gehaald hadden moeten worden. Vervolgens komt in een andere thread het excuus dat bepaalde mensen ook andere verplichtingen hebben waardoor developen en alles wat daar bij hoort wel eens in het gedrang komt (met andere woorden: niet genoeg tijd voor is). Allemaal leuk en wel en ook wel begrijpelijk, maar dat maakt Topix er niet beter op. En als vervolgens een hoop mensen, in een poging om behulpzaam te zijn, zeggen: "hee, dan zijn wij wel bereid om dat te doen", dan krijgen ze een opmerking als:
Leuk natuurlijk dat je bezoekers ook wel willen bughunten
Ik weet niet of het aan mij ligt, kan best, maar dat komt op mij persoonlijk over als "ja eh... ga nou maar fijn buiten spelen met je geouwehoer, wij(?) kunnen het toch wel beter"
Maar goed, dat bedoel je niet zo, nu ik je ondertussen geplaatste reactie zo lees. Als je het aan mij persoonlijk vraagt, moet je de bezoekers geen 'schop geven' als ze willen helpen, maar degene die het forum maakt, want hij kan het blijkbaar, na al die maanden php typen, zonder hulp van buitenaf niet voorelkaar krijgen. Ik wil helemaal niet de alwetende persoon uithangen, maar misschien is het nu wel eens ruimschoots tijd om hem eens - om te beginnen een klein - schopje te geven.
[edit: ah, er is ondertussen gereageerd... dan heb ik wat jou betreft niks gezegd.]
Het zal wel niet, maar het zou maar wel.