Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

[Vista] Bsod: Unmountable Boot Volume*

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Mijn laptop vertoond sinds eergister bij het opstarten een BSOD met het bericht: Unmountable Boot Volume.
Nu heb ik een beetje gegoogled en zeiden ze dat ik me Vista CD als boot CD moest gebruiken.

Aangezien ik geen cd heb gekregen bij aanschaf van me laptop en geen recovery CD heb, heb ik gelezen dat ik de met Ultimate Boot CD ook hetzelfde kon doen.

Nu moest ik naar het Recovery Console etc alleen weeti k niet hoe ik er kan komen met UBCD.

Kan iemand mij van het begin af aan stapsgewijs vertellen hoe ik dit probleem kan oplossen ? Want uit de artikelen die ik via google vind ben ik nog verder van huis als je begrijpt wat ik bedoel.

Weet niet waar ik dit moest posten dus als het hier niet goed is graag verplaatsen (A)

  • Brede P
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 27-11 21:35
Met de UBCD kun je in ieder geval je harddisk testen.
Unmountable Boot Volume wil zoveel zeggen dat hij het volume waar Windows op staat, niet kan "mounten", oftewel, er niet van op kan starten. Dit kan bijvoorbeeld worden veroorzaakt door een defecte harddisk.
Test dat dus eerst ff.
Mocht de test OK blijken te zijn, kun je willekeurig welke Vista schijf gebruiken, en de opstartherstelopties van Windows laten draaien. Meestal draait de boel daarna wel weer.
Mocht je geen Vista schijf hebben, kan een lokale computerboer je wellicht wel ff helpen...

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een Vista recovery cd van het internet kunnen halen. Als ik die erin doe moet ik op een toets drukken om het te laten booten dat werkt. Vervolgens krijg ik: "loading files" als hij klaar is met laden krijg ik een zwart scherm en een muis cursos, na enkele minuten komt er een achtergrond maar dan stopt hij en gebeurt er niks meer..

  • pasta
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 12-01 14:16

pasta

Ondertitel

Ik zie niet in wat dit met Beveiliging & Virussen te maken heeft. Ik verplaats je topic dan ook even naar Windows Clients

Signature


Verwijderd

Topicstarter
bump

Modbreak:Niet schoppen, je mag na 24 uur als er géén respons is je topic weer onder de aandacht brengen.
Niet eerder.
Je andere loze kick heb ik verwijderd.

[ Voor 106% gewijzigd door alt-92 op 26-10-2008 19:56 ]


  • elmertje
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 22-11 23:34
bumpen heeft pas zin als je ook wat nieuws te vertellen hebt. Heb je die HD nou al gecheckt?

Verwijderd

Probeer eens een andere harde schijf in je laptop te schroeven, en probeer daar eens Vista op te installeren.

[ Voor 23% gewijzigd door Verwijderd op 26-10-2008 14:37 ]


Verwijderd

Topicstarter
Het is een SeaGate hardeschijf en als ik het diagnostisch programma van Seagate via UBCD opstart krijg ik: No hard disks found..
Pagina: 1