Wegvallend internet

Pagina: 1
Acties:

  • Masxmasx
  • Registratie: Maart 2008
  • Laatst online: 03-06-2024
Hallo,
Sinds ik de fritzbox 7170 van xs4all heb heb ik last van wegvallend internet. De fritzbox geeft aan dat er "no input" is, en in de event log wordt het volgende vermeld:

11.10.08 11:50:58 DSL synchronization starting (training).
11.10.08 11:50:51 Internet connection cleared.
11.10.08 11:50:51 DSL not responding (no DSL synchronization).

Dit lijkt vooral te gebeuren in de paar uur nadat het modem is opgestart(wordt gewoonlijk 's nachts uitgezet) en als het internet (bijna) niet gebruikt wordt. Kent iemand dit probleem en is het op te lossen door het modem 's nachts aan te laten?

Het internet is al door een monteur van xs4all gedowngrade naar 6.1Mb, maar dit heeft niet mogen baten. Ook heeft er al een kpn monteur naar gekeken, maar dit heeft niks opgelost. Daarom probeer ik het nu buiten de xs4all helpdesk om.
Er is op verzoek van de helpdesk getest met het modem in de meterkast, maar volgens de helpdeskmedewerkers zou dit niet uit maken.
De noise ratio zijn goed genoeg (denk ik, heb er niet veel verstand van)
Afbeeldingslocatie: http://img513.imageshack.us/img513/9250/dslinformationxn7.png
Bvd

[ Voor 31% gewijzigd door Masxmasx op 11-10-2008 23:47 ]


  • freedzed6
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 01-03 17:45
Een lijntest kan je misschien nog helpen maar ja dat is eerder gedoeld voor zakelijke klanten! Mogelijk probleem is een connector die gewoon slecht is vast geschroeft! Elke keer als een vrachtwagen voorbij rijd knal je verbinding eruit! Gewoon blijven bellen met xs4all en een nieuwe modem proberen!