Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Proxy om header (post/get) informatie te capturen

Pagina: 1
Acties:

  • aximus
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 23-11 09:27
Ik heb ooit een programma gehad die een lokale proxy installeert, en door je browser via die proxy te laten lopen kun je dan (onder andere) alle header informatie uitlezen zoals post en get variabelen. Ik heb het hele internet afgezocht om dat programma weer te vinden, maar geen resultaat.

Ik geloof dat het een in java geschreven programma is. Het icoontje is paars/roze, en doet dus wat ik hierboven beschreven heb.

Is er iemand die weet over welk programma ik het heb? Bedankt!

Nee


  • battler
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 30-06 15:11
Squid niets voor je?

Lux.Architectuur | Van Dromen tot Wonen | www.Lux-a.nl


  • Thralas
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 30-11 23:39
Nee, dat zoekt hij niet. Je zoekt Paros. :Y)

  • aximus
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 23-11 09:27
Squid? Dat is voor Linux toch?

Ik had misschien moeten vertellen dat het programma op Windows draait :)

Nee


  • Spider.007
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Spider.007

* Tetragrammaton

Er zijn echt tientallen manier om de headers van je browser uit te lezen, weet je zeker dat je het paars/roze programma zoekt? Vertel anders even wat je precies wilt (welke browser / setup) en dan kunnen we je ongetwijfeld aan een alternatief helpen :)

---
Prozium - The great nepenthe. Opiate of our masses. Glue of our great society. Salve and salvation, it has delivered us from pathos, from sorrow, the deepest chasms of melancholy and hate


  • aximus
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 23-11 09:27
PAROS!!!! Arggg dat ik daar nou niet op kon komen!

Bedankt!

Nee

Pagina: 1