Verwijderd

Topicstarter
Hallo.

Wie kan mij helpen de problemen op te lossen die ik heb met de anysee E30 plus?

ik heb deze geinstalleerd op een Dell latitude 110L taptop met XP.

De eerste keer had ik ook een navigatie systeem op deze laptop. digitenne heeft maar heel even goed gewerkt, geen enkel probleem. totdat ik mijn navi (mapfactor 7) weer ging gebruiken. Geen van de beiden werkten nog. ik kreeg bij digitenne steeds de melding van het fotofilter probleem. Alles er weer vangehaald en opnieuw weer geinstalleerd, maar nix werkte.
Contact opgenomen met kpn, en daar zeiden ze dat ik contact op moest nemen met clark, daar naartoe gebeld, en zei wisten mij te vretellen dat navi en digitenne en navi samen niet werkten omdat ze deide via een viewer werken. Ik kreeg toen van hen een methode hoe ik de hardware van mijn comp kon krijen, en er weer opnieuw op moest zetten.

Ik heb het nu al té vaak geprobeerd, maar krijg nog steedsde melding van het fotofilter probleem, of anders de melding bij hardware: dit apparaat start niet op.

Wie kan me zeggen wat ik nu moet doen. Ik ben chauffeur, en zou het nu toch wel een keer prettig vinden dat als ik 's avonds stil sta even tv kan kijken.

groeten Jan

Verwijderd

Als je een fotofilter fout krijgt moet je eens eenandere USB poort proberen. Dat hielp bij mij ook!