Toon posts:

Server, Web To Print

Pagina: 1
Acties:
  • 176 views

Verwijderd

Topicstarter
Beste Tweakers.

Binnenkort ga ik een "server" bouwen voor op ons werk, op deze server zal een software pakket draaien van
Printshop Web (Web To Print). http://www.objectiflune.c...s/PrintShopWeb/Index.aspx

Het gaat hier vooral om het koppelen van databases, Foto`s plaatsen en Pdf files genereren.
We gaan er van uit er maximaal 5 bedrijven tegelijk ingelogd zijn.
Uitgaande de er 2 bedrijven tegelijk Pdf Files aan het genereren zijn en dat de andere bedrijven foto`s en databases aan het uppen / downloaden en koppelen zijn.

Mijn vraag is nu als volgt,
Is de Intel Q9650 die op 4x3000 Mhz loopt hier krachtig genoeg voor?
Dit i.c.m 4 / 8 gb intern geheugen...
Of gaat de boel zo langzaam worden als ze Pdf Files aan het genereren zijn, dat het up / downloaden en het koppelen van bestanden problemen gaat opleveren.?`

Overige Informatie:
Ze geven geen minimale specificatie`s aan voor een systeem.
Omdat elk bedrijf andere wensen heeft met printshop mail/web.
Het systeem wat ze zelf verkopen kost ongeveer 22.000 euro. (ex) met prinstshop web voorgeinstalleerd.
Ze geven alleen absoluut geen informatie over het systeem vrij.
Er is al meerdere malen contact geweest. zowel telefonische als via de mail.

Het punt is dat we graag willen weten wat een quad core doet met meerdere Pdf files tegelijk genereren.
Zelf hebben we alleen maar C2D`s op het werk / thuis
En het genen wat we omzetten van *.ps naar *.pdf fuurt hooguit 15 min.

[ Voor 26% gewijzigd door Verwijderd op 03-10-2008 17:27 ]


  • MAX3400
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 23-03 13:14

MAX3400

XBL: OctagonQontrol

Ik mis wat info van je zoals beschreven in het topic: Voordat je toevlucht zoekt op GoT en een topic opent

Oftewel; misschien wil je dat topic eerst even doorlezen en dan je vraagstelling aanvullen met de punten die nu ontbreken. Dat werkt voor jou en voor ons aanzienlijk makkelijker om een duidelijk beeld te krijgen van je vraag en hoeven we minder te gokken om een oplossing te vinden.

Het lijkt erop dat de site van de fabrikant erg onoverzichtelijk is. Ondanks dat, het advies om daar even de installation guides door te nemen en mogelijk contact te zoeken met de fabrikant of distributeur om meer duidelijkheid te krijgen over de specificaties.

Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof


  • Bitage
  • Registratie: April 2006
  • Laatst online: 07:18
Het punt is dat we graag willen weten wat een quad core doet met meerdere Pdf files tegelijk genereren.
Dat ligt eraan. Waarschijnlijk opent Web to Print meerdere threads, waardoor de Quad effectief gebruikt wordt.

Verder zou ik eens serieus gaan kijken naar je HDD opzet. 15 min. data transcoderen zet aardig wat druk op je schijven, zeker als je daarbij databases wilt gaan draaien. Ik denk dan ook dat dit je limiterende factor zal zijn, niet echt je CPU.

En je voelt aan je water natuurlijk al aan dat een systeem van €22k ronduit belachelijk is ;)

  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

De vraag wat voor een systeem te kopen zien we liever niet op GoT. We gaan er vanuit dat een tweaker zelf kan kiezen wat voor een systeem te bouwen. Daarom gaat dit topic ook op slot.
Dat de leverancier geen eisen vrij wil geven is natuurlijk vervelend, maar wellicht dat het beter is je dan af te vragen of je uberhaupt wel met ze in zee wil gaan. Mocht je dat wel willen of moeten, dan kun je het ook altijd proberen. Een demoversie van de applicatie is blijkbaar redelijk makkelijk te vinden: http://www.atlassoftware.com/Download/Demo/PrintShopWeb.aspx probeer het daarmee op een systeem en kijk hoe het presteert.

Dit topic is gesloten.