Toon posts:

Geluid uit laptop draadloos doorsturen naar Home Cinema set

Pagina: 1
Acties:
  • 553 views

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb de volgende situatie:
Het geluid van een laptop aangesloten aan een Home Cinema set. Hierdoor kan ik dus alle het geluid wat uit mijn laptop komt via de boxen van mijn setje beluisteren. Nou heb ik beneden nog een setje staan, alleen lopen daar geen kabels naartoe.

Is het op een of andere manier mogelijk om ervoor te zorgen dat ik beneden eveneens het geluid van mijn laptop krijg? Dit zal dus draadloos moeten gebeuren. Ik hoor graag eventuele oplossingen.

Alvast bedankt.

  • teacher
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 12:06

teacher

Frontpage Admin / Global Moderator

Dysgaf!

Op zich zou een oplossing zijn om de eerste de beste pc winkel / mediamarkt oid in te lopen en daar een draadloze-overdracht set te halen.

Verder is her hier natuurlijk al vaker over gesproken, even zoeken je komt een hoop tegen

En, Ik wijs je even op Registratievoorwaarden / korte FAQ en Het algemeen beleid en dan vooral deze. Dan snap je ook waarom dit topic gesloten wordt.

Wise enough to play the fool


Dit topic is gesloten.