CPU fan draait niet meer en geen beeld

Pagina: 1
Acties:

  • Blue_Fear
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 22-09-2024
Ik heb zojuist een nieuw moederbord RMA teruggekregen omdat bij de vorige de network controller kapot was.

Bij de eerste keer opstarten draait de CPU fan niet en ik krijg geen beeld op mijn monitor.

Moederbord:
Asus P5E VM HDMI
Kingston 2 GB
Be Quiet 550W

Op het vorige moederbord deed alles het wel gewoon (opstarten). Het mobo geeft een groene led en wanneer ik de 'aan-knop' indruk start alles op (dvd drive, hdd's) behalve de processorfan en ik krijg dus geen beeld. Ik kan de computer ook niet uitzetten met de power-on button.

Verwijderd

Probeer je drives eens goed aan te sluiten. En de 6-pins video en 4-pins ATX (indien van toepassing).

  • Wiethoofd
  • Registratie: Juli 2007
  • Laatst online: 04-04 17:20

Wiethoofd

Broadcast TOM

Hangen en Opstartproblemen troubleshooter doornemen en controleer eerst welke bios op je moederbord staat en welke je cpu minimaal nodig heeft (ook handig om die er bij te vermelden)

Volg me op Twitter/X & Bluesky


  • Blue_Fear
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 22-09-2024
Man,

Ik ben zooo opgelucht. Net een heel RMA proces en ik vreesde voor een nieuwe.

De 20 pin ATX zat er dus niet goed in, althans niet alle pinnetjes maakten voldoende contact.

Dit komt omdat ik de kabel te strak had afgebonden na het inpluggen.

Sorry voor de overlast!

Verwijderd

Andere bekende is dat niet alle geheugenreepjes er goed ingedrukt zijn (heb ik een paar x gehad, ik ben soms wat te voorzichtig).