Twee vermeldingen E8400 in PW

Pagina: 1
Acties:

  • Bitage
  • Registratie: April 2006
  • Laatst online: 19-05-2024
Ik was dus even aan het kijken naar de E8400 in de Pricewatch, maar daar staan er nu dus twee is. Als je kijkt naar de specs is het enige verschil tussen de twee dat de ene Boxed is en de ander een OEM model. Ook heeft het Boxed model schijnbaar drie instructies minder dan de OEM versie (IA32, RISC en XD). Dit laatste zal waarschijnlijk slechts een onvolledigheid zijn.

Misschien dat beide producten een verduidelijking in de titel kunnen krijgen door "Boxed" of "OEM" in te zetten? Het is zo in ieder geval op het eerste gezicht niet duidelijk wat het verschil tussen de twee is, terwijl het ontbreken van een koeler in sommige gevallen toch wel erg jammer is.

PW: zoeken naar E8400
PW: E8400 - Boxed
PW: E8400 - OEM

  • sajoku
  • Registratie: Maart 2005
  • Niet online
Er staat toch gewoon heel netjes OEM en Boxed achter? Bij status dus.

[ Voor 13% gewijzigd door sajoku op 20-09-2008 14:07 ]


  • Hahn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 01-10 21:37
sajoku schreef op zaterdag 20 september 2008 @ 14:07:
Er staat toch gewoon heel netjes OEM en Boxed achter? Bij status dus.
Maar als je zoekt zie je in het lijstje geen verschil tussen de twee.

The devil is in the details.


  • Steephh
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 30-09 22:42
Jawel..

Je bedoeld in het zoeklijstje..Dat klopt ja.. hier dus, of niet?

Het zou inderdaad wel handig zijn als er in deze lijstjes wat meer info werd getoond.. Een stuk nuttiger dan hoeveel % de search query klopt daarmee..

[ Voor 96% gewijzigd door Steephh op 20-09-2008 14:13 ]

_@/'


  • Koppensneller
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 22:35

Koppensneller

winterrrrrr

Alleen bij een mouse-over. Lijkt me een goede zaak als er gewoon OEM en Boxed achter zou komen te staan.

  • DaannO
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 04-07 09:17
Hahn schreef op zaterdag 20 september 2008 @ 14:09:
[...]

Maar als je zoekt zie je in het lijstje geen verschil tussen de twee.
Het staat idd aangegeven in de subtitel als je de producten bekijkt. Het is op dit moment nog niet wenselijk om het in de titel op te nemen, zie [PW] Dubbele Q9450 :)
KoppenSneller schreef op zaterdag 20 september 2008 @ 14:13:
Alleen bij een mouse-over. Lijkt me een goede zaak als er gewoon OEM en Boxed achter zou komen te staan.
We gaan idd even kijken of we het overzicht kunnen aanpassen zodat het wat duidelijker wordt :)

[ Voor 29% gewijzigd door DaannO op 20-09-2008 14:14 ]


  • sajoku
  • Registratie: Maart 2005
  • Niet online
Hahn schreef op zaterdag 20 september 2008 @ 14:09:
[...]

Maar als je zoekt zie je in het lijstje geen verschil tussen de twee.
Ach so... Ja dat is inderdaad wat onduidelijk :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Randal Peelen
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 07-09 21:00
Als je de 'algemene' search gebruikt, zal dit inderdaad pas na een muisklik werken. Maar als je al in de categorie aanbeland bent en je gebruikt dan de zoekfunctie, eventueel met extra filters, dan moet het toch echt opvallend genoeg zijn: http://tweakers.net/price...eMin=0&scoreMax=5&x=0&y=0.
Mochten we er bij beide processors ook nog een keer achter gaan zetten dat het om een boxed danwel tray versie gaat, dan ziet dit laatste overzichtje er ook een beetje raar uit. Ik denk niet dat de oplossing voor dit probleem hem zit in een uitgebreidere naamgeving of mouseovers in de search, maar in een betere search en beter gebruik daarvan. En dat is zeker iets waar wij over nadenken :).

http://twitter.com/randalpeelen

Pagina: 1