Verwijderd

Topicstarter
Ik heb ongeveer 3 maanden geleden een nieuwe pc laten samenstellen, maar vanaf het begin problemen ermee gehad .
Het probleem dat ik heb is dat als ik aan het gamen ben de pc opeens bevriest voor 2-5 seconden en daarna heb ik allemaal vreemde glitches en kleuren op mijn scherm zoals paarse muren en muren die bewegen of zwart zijn. bijvoorbeeld bij bf2 en cod4 en ook bij spore.
Ik heb de pc al 3 keer terug gestuurd 2x de 9800gtx vervangen voor een nieuwe en de laatste keer is ie vervangen voor een gtx280 omdat de normale 9800gtx niet meer leverbaar is.
Weet iemand wat dit kan wezen? ik bedoel na 3 keer gpu vervangen lijkt het me dat dat het niet is.
de temperaturen zijn niet te hoog en de pc is niet overclocked.
Dit zijn mijn specs:

Intel Core 2 Extreme,Boxed, QX9650, Socket 775
Samsung SpinPoint F1,7200RPM, SATA II, 32MB, 750GB
GigaByte GA-X48-DQ6,Retail
Asus ENGTX280
Samsung Super-WriteMaster? 20x, Black Creative X-Fi XtremeGamer Fatal1ty PR Microsoft Windows Vista Home Premium 64bit,BOX, Cooler Master Real Power M850,Retail, 850Watt Scythe SCNJ-1100P Ninja Rev. B + 120MM fan
2x Kingston KHX9200D2K2/2G, 2048 MB, DDR2, PC9200, 1150 MHz

  • Dofke
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 14-11-2024
Aangezien dat al de 3de kaart is die erinsteekt lijkt me het idd sterk dat het daaraan ligt, voeding is ruime overkill dus zou (normaal) geen probleem zijn.

Schiet er nog over je moederbord/proc/geheugen/drivers.

Ga ervanuit dat je drivers netjes gedeinstalleerd/geinstalleerd zijn ?

Je geheugen is "goedgekeurd" door gigabyte...toch maar eens een mem test op laten draaien..ben je zeker.

Het feit dat je het alleen hebt tijdens het gamen kan eventueel toch op een temperatuurprobleem wijzen (chipset moederbord of proc)
bv: eens met de case open en een ventilator op je mobo gericht kan daar ook uitsluitsel over geven :p

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een coolermaster cosmos s behuizing met veel fans ,een daarvan is een 23 x 20 cm intake aan de zijkant. De temperaturen van de gpu en cpu zijn normaal.
Een ding wat ik vergeten was te vertellen is dat als ik de ie problemen krijg en ik alt+tab Uit het spel en ga terug dan is het weer een tijdje normaal. het gebeurd soms ook als ik net een spel heb gestart.
Geen problemen gevonden tijdens memtest.

[ Voor 5% gewijzigd door Verwijderd op 14-09-2008 18:50 ]