• Deef_K
  • Registratie: September 2007
  • Nu online
volgens mij is dit het juiste forum

Aangezien ik nog geen topic heb kunnen vinden over het aanschaf van bluray doosjes leek het mij leuk om deze ervaring met jullie te delen. Wellicht kunnen we samen een goed adres vinden waar we de juiste bluray doosjes vandaan moeten halen. Mijn bluray doosjes heb ik besteld bij dit adres op ebay: http://stores.benl.ebay.be/KJRMEDIASUPPLIERS Ik heb daar dit product gekocht: 5 x BLU- RAY DVD Case POST WORLDWIDE (11mm) PS3 HD

Dit topic start ik naar aanleiding van een aankoop bij Videoland.

Vandaag zijn dan de doosjes binnengekomen van eerder genoemd adres. Onderstaand volgt een kleine impressie hoe de doosjes zijn aangekomen en hoe ze eruit zien. Het begon dus allemaal met de fijne videoland waar ik 2 blurays had gekocht. Casino Royale en Monsterhouse. Bij aankoop verwisselde de eigenaar de doosjes wat ik enigszins vreemd vond maar het zal wel goed zijn. Thuis aangekomen bleek dat deze doosjes aan de bovenkant niet rond waren maar juist rechthoekig.

Afbeeldingslocatie: http://www.partyism.nl/dump/ellende.jpg

De eigenaar vertelde mij dat hij deze niet kon omruilen en liet zien dat hij ze zo binnenkreeg ( alle anderen waren gewoon rond maarja zal wel ) Hij zei dat het ook allemaal nieuw voor hun was en niks voor mij konden doen. Nou ik hoef geen 30 bluray doosjes in mn kast waarvan er 2 rechthoekig zijn. Opzoek naar een alternatief op ebay dus.

Aangekomen op het adres een 5pack van 11mm besteld. Deze zijn dus vandaag aangekomen. (Mijn NAW gegevens heb ik weggehaald omdat dit voor jullie niet interessant is). Zoals je op onderstaande afbeelding ziet is deze goed verpakt met de benodigde bubbeltjes en binnenin bevind zich nog karton.

Afbeeldingslocatie: http://www.partyism.nl/dump/pakketje.jpg

5 minuten later na het verwijderen van de hoeveelheid tape, niet te gering, had ik het volgende voor me. Nog meer bubbeltjes tape en karton. De verkoper heeft goed nagedacht en geen 1 doosje is dan ook kapot gegaan.

Afbeeldingslocatie: http://www.partyism.nl/dump/pakketje2.jpg
Afbeeldingslocatie: http://www.partyism.nl/dump/pakketje3.jpg

Nu de vergelijking tussen de doosjes die ik al had en die ik zojuist binnengekregen heb. Wat mijn is opgevallen is dat de boven en onderzijde minder ovaal naar elkaar toeloopt en dat de binnenkant anders is. Ook het bluray logo is anders. Zie onderstaande afbeeldingen. De rechter is een orginele. Bij de tweede die met het tiesto boekje erin.

Afbeeldingslocatie: http://www.partyism.nl/dump/vergelijking1.jpg Afbeeldingslocatie: http://www.partyism.nl/dump/vergelijking3.jpg
Afbeeldingslocatie: http://www.partyism.nl/dump/vergelijking2.jpg

Het is een leuk alternatief voor die paar euros maar het is nog niet helemaal wat ik er van had verwacht. Tevens heb ik 11 mm besteld maar ik het het idee dat ik 14mm had moeten bestellen. Al praten we maar over 3mm natuurlijk. Ik hoop dat jullie er wat aan hebben.

  • beany
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 09:59

beany

Meeheheheheh

Dus als ik het goed begrijp hebben we het hier over ronde en vierkante varianten van blu-ray doosjes... :?

Dagelijkse stats bronnen: https://x.com/GeneralStaffUA en https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua


  • Neobahamuth
  • Registratie: April 2003
  • Niet online

Neobahamuth

Thoughtcrime is death.

Ik koop al meer dan een jaar zowel HD DVD als Blu-ray doosjes (zowel 11mm als 14mm) bij deze verkoper (zie mijn post history) en ben altijd zeer tevreden geweest over de kwaliteit, prijs en snelheid.

Ik en vooral m'n vrienden ontvangen regelmatig een HD DVD of Blu-ray waar een stukje tijdens transport afgebroken is en dan is het leuk als je het doosje met een 100% perfect exemplaar kunt switchen voor een kleine prijs.

BBQBBQ 2OpendeurdagLED Cat Feeder


  • Deef_K
  • Registratie: September 2007
  • Nu online
@ beany,
Juist. Als je goed naar het 5e plaatje kijkt snap je wat ik bedoel.
Het is inderdaad een leuk alternatief voor het geld. Maar het komt, in mijn ervaring, niet helemaal over met een origineel exemplaar.

  • Brad Pitt
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 10:39
Heb een tijdje terug bij CDRWinkel een stapel Blu-ray doosjes besteld maar vond de kwaliteit erbarmelijk. Het sluitmechanisme is niet te vergelijken met originele doosjes. Als je deze wilt sluiten moet je echt heel precies en voorzichtig beide helften op elkaar zetten en dan drukken. Was de laatste keer dat ik ze daar kocht in ieder geval. Had voor de prijs wat beters verwacht.

Nickname does not reflect reality


  • SaiBork
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 02-11-2023
Interessante shop, verkopen alles, maar helaas geen PS3 hoesjes :(

Weet iemand waar die te krijgen zijn, aangezien die er toch vrij duidelijk anders uitzien dan de Blu-Ray hoesjes.

Orginele ziet er inderdaad mooier uit, mooi glimmend, heb zelf gelukkig alleen verschillende diktes. Eigenlijk ook al irritant genoeg.

  • Amd RuLuzzz
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 15-01 14:52
Een schopje omhoog,

Wie heeft er ervaringen met de hoesjes die OPUS in het assortiment heeft?

Ze hebben daar 2 varianten, de merkloze en de hoesjes van MediaRange.
Pagina: 1