Verwijderd

Topicstarter
Hallo ik heb 9 dagen geleden een nieuwe pc in elkaar laten zetten bij een winkel.
Nu is het probleem dat ik rare vlekken kreeg en beeld vervaging toen ben ik terug gegaan naar de winkel en hij zei dat het een software fout was, dus heeft hij de pc leeg gehaald en alles erop geinstalleerd. Nu 3 dagen later heb ik een raar probleem. Bij Call of duty 4 multiplayer als ik me server's refresh loopt ie 5 seconden vast en dan vervaagd het beeld weer. http://img187.imageshack.us/my.php?image=cod4cb6.jpg. Maar bij singleplayer heb er totaal geen last van :( Weten jullie waar het aan ligt? Mijn Systeem Specificaties zijn Giga-byte geforce 8800GTS, Intel Core2 Duo Processor E8500 3.16ghz.

MVG, Etienne

Verwijderd

Hmm ik krijg ook ziets als ik mn gtxen iets te ver oc. lijkt me een videokaart probleem welke drivers heb je erop welke versie? welk os? is de kaart oc? iets meer info...

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb nvidia drivers erop versie 175.19 mijn os is windows xp home en wat is kaart oc? sorry voor de vraag maar ben een beetje nieuw met dit soort dingen.

  • EnnaN
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 18-05 08:27

EnnaN

Toys in the attic

is het niet gewoon een temp-probleem?

sig


Verwijderd

Topicstarter
als dat zo is hoe los ik dat op?

Verwijderd

Mwa bij een temp probleem al na 5 sec vast lijkt me sterk, heb je al eens andere spellen gedaan? of 3dmark ofzo doet die dat daar ook bij?

Je kan altijd ff de temps checken ofzo of of de alle ventilators draaien.

oc bedoelde ik of de je de kaart hebt overclockt :)

edit: met dit tooltje kan je de temperatuur uitlezen:

http://www.techpowerup.com/downloads/SysInfo/GPU-Z/

[ Voor 17% gewijzigd door Verwijderd op 06-09-2008 14:34 ]


  • MsG
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 16:16

MsG

Forumzwerver

Direct X wel geinstalleerd?

Denk om uw spatiegebruik. Dit scheelt Tweakers.net kostbare databaseruimte! | Groninger en geïnteresseerd in Domotica? Kom naar DomoticaGrunn


Verwijderd

Topicstarter
Ja het gebeurt ook wel is bij BF2142 ik zal de temperatuur even uitlezen thnx
P.S. nee heb de kaart niet overclocked :P
Verwijderd schreef op zaterdag 06 september 2008 @ 14:33:
Mwa bij een temp probleem al na 5 sec vast lijkt me sterk, heb je al eens andere spellen gedaan? of 3dmark ofzo doet die dat daar ook bij?

Je kan altijd ff de temps checken ofzo of of de alle ventilators draaien.

oc bedoelde ik of de je de kaart hebt overclockt :)

edit: met dit tooltje kan je de temperatuur uitlezen:

http://www.techpowerup.com/downloads/SysInfo/GPU-Z/

Verwijderd

Topicstarter
hier heb je de screenshot met de info van GPU-z
http://img237.imageshack.us/my.php?image=naamlooses5.jpg

[ Voor 38% gewijzigd door Verwijderd op 06-09-2008 15:05 ]


Verwijderd

Hm je moet ff bij de tab "sensors" kijken...

  • martijn00
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 07-05 10:46
Zijn deze temp. onder load of idle? Wat je het beste even kan proberen is om tijdelijk een andere kaart er en te zetten en te kijken of de problemen dan nog voorkomen.

Verwijderd

Topicstarter
hmm ok maar ik heb geen oude kaart...

  • Cave_Boy
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 16:06
Klinkt idd dat er iets is met de videokaart.

Wat je kan doen als test is een lagere resolutie spelen en lagere settings. Kijken of het dan weer gebeurd. Is dit het geval dan is het echt de videokaart. Ik zou teruggaan anar de winkel dan en het hele verhaal voorleggen.

Best kans dat de videokaart en of de airflow (koeling) niet goed is.

Verwijderd

Topicstarter
Ik ben terug naar de winkel geweest en hij heeft nieuwe ram geheugen erin gezet en hij doet het prima :D
Pagina: 1