Wireless load balancing mogelijk?

Pagina: 1
Acties:

  • Hari-Bo
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 08:40
Wat ik van plan ben (mits mogelijk) is om een Windows of Linux server in te richten om load balancing uit te voeren over meerdere wireless verbindingen.
Ik wil een zo zuinig mogelijke server inrichten met meerdere wireless kaarten erin zodat deze verbinding kunnen maken met verschillende routers/accespoints.
En natuurlijk al even gegoogled en hier de search gebruikt, maar daar wordt (logischerwijs) de loadbalancing van wireless afgehandeld door de routers en randapperatuur zelf, maar dat is allemaal bedrijfsmatige apparatuur wat voor mijn omgeving veel te duur is.

Wie heeft er nuttige tips/informatie etc? :)

[ Voor 4% gewijzigd door Hari-Bo op 01-09-2008 15:31 ]

Bos Digitale Autoservice Onafhankelijke automotive dienstverlening; diagnose, codering, retrofit, sleutelservice, ECU en tuning. Projecten


  • Noork
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
Volgens mij maakt het geen drol uit of je een verbinding via wireless of wiremore hebt. Lijkt me dat de topics die je hebt gevonden, nog gewoon geldig zijn met betrekking tot wireless.

Ik ben er niet zo erg in thuis, maar bedoel je niet traffic shaping of connection teaming o.i.d.?

...of 'trunking'.
Zie: Lijn bundeling kan het nu wel of niet?

[ Voor 17% gewijzigd door Noork op 01-09-2008 15:52 ]


  • zezke
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 28-01 13:34
Ik ken er ook niet veel van, maar mij lijkt ook dat het type verbinding niet zoveel uitmaakt? Al lijkt me wel dat je misschien wel snel tegen de beperking van draadloos zal aanlopen.

  • ph0t0nix
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 27-01 01:06
Is het wel zinvol om load-balancing te doen bij een wireless netwerk? Aangezien de ether een shared medium is, moet je er zeker van zijn dat de verschillende wlans elk op een andere frequentie draaien, anders zitten ze elkaar alleen maar in de weg.