[V&A] Goede beoordeling +0 ipv +2

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • spone
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online
Misschien een beetje vage topictitel, maar wat ik bedoel is het volgende:

Naar mijn idee is het op tweakers v&a goed gebruik om na een goed verlopen transactie met aan beide kanten tevreden partijen een +2 uit te delen. Ik ben echter bang dat mijn koper dat niet helemaal begrepen heeft. Ik heb namelijk een +0 gekregen voor een perfect verlopen deal :o En daar schiet ik dus niet echt veel mee op.

Aangezien ik geen mogelijkheden zag tot het aanpassen van beoordelingen die ik aan anderen gedaan heb vermoed ik dat anderen hun reactie naar mij toe eveneens niet aan kunnen passen als ik daarom zou vragen :)

Met dit topic doel ik op de meest recente reactie op
http://tweakers.net/aanbod/userstats/55461

i5-14600K | 32GB DDR5-6000 | RTX 5070 - MacBook Pro M1 Pro 14" 16/512


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • danslo
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 23:10
edit: nevermind

[ Voor 85% gewijzigd door danslo op 30-08-2008 20:06 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TheZeroorez
  • Registratie: September 2005
  • Niet online
Wat je dus eigenlijk wilt is de goede beoordeling als standaard beoordeling, of dat nu 0 of 2 is maakt weinig uit.

Echt logisch vind ik het niet, ookal is het jammer dat je twee puntjes mist. Ik heb het ook weleens gehad.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

User beoordelingen kunnen achteraf niet aangepast worden. Indien echt een wijziging nodig is kan degene die een beoordeling heeft geplaatst daarom vragen. Verwijderen gebeurt alleen als een beoordeling niet aan de voorwaarden voldoet.

Je zal je koper dus moeten vragen ons te benaderen.