Binnenkort leverbaar...

Pagina: 1
Acties:

  • Alfredo
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 31-07 19:40
Ik vind persoonlijk dat shops enkel producten in de Pricewatch mogen hebben staan die effectief op de markt zijn. Zo zie ik voor de Nikon D90 drie shops staan waar je hem zogezegd nu reeds kan kopen, tot je op op de link klikt natuurlijk. Bij Digicamshop is het nog erger, want die beweren in de Pricewatch dat hij binnen de drie dagen leverbaar is, terwijl het nog bijna een maand duurt vooraleer hij effectief verkocht wordt.

Is er een policy die dit moet tegengaan, of is het toegestaan om zo klanten te lokken?

Verwijderd

Het is inderdaad niet de bedoeling dat onjuiste levertijden worden doorgegeven; dergelijke zaken kan je ook doorgeven via het meldpunt.

En daarmee is het eigenlijk gelijk opgelost; als winkels gewoon een onbekende levertijd opgeven heb je wél vergelijking en mogelijkheid tot pre-orderen, maar word je niet op het verkeerde been gezet.

Misschien dat een levertijd-status pre-order een idee zou zijn.

[ Voor 9% gewijzigd door Verwijderd op 28-08-2008 00:51 ]


  • Alfredo
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 31-07 19:40
Met een indicatie dat het om pre-order producten gaat kan ik leven. :)