Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

Blacklist en wellicht afsluiten?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo beste mensen,

Hierbij mijn verhaal:

Ik heb nu voor de tweede maal een mailtje gekregen van de abuse afdeling van online. Daarbij een melding dat er vanaf mijn IP adres spam wordt verstuurd. Ik zit nu met mijn handen in mijn haren, omdat binnen afzienbare tijd de account wordt afgesloten (daar gaan ze mee dreigen). Natuurlijk alleen als het probleem niet opgelost wordt. Het issue is echter dat ik niets op mijn computer van virussen en spyware kan vinden (inmiddels spyware en virusscans gedaan van vijf verschillende aanbieders – betaald en onbetaald) – mijn computer is blijkbaar helemaal schoon. Na wat googlen ben ik er achter gekomen dat mijn ip-adres geregistreerd staat op een blacklist (spamcop en junkemailfilter). Daarnaast staat ik ook als “poor” geregistreerd bij senderbase.org. Omdat ik nogal een digibeet ben, houdt het hier voor me op.

Een aantal vragen borrelen in me op:

1) Mijn computer staat vrijwel nooit online en ik internet iets van twee uurtjes op een dag. Overdag gaat de stekker er uit en daarnaast zet ik ook mijn router uit. Hoe kan het dan zijn dat mijn computer misbruikt wordt? Het gekke is dat mijn computer niet trager is dan voor de eerste melding van de abuse afdeling…het lijkt me als er van buiten af beslag wordt gelegd op je computer de boel juist langzamer wordt. Misschien houdt het op als mijn computer een week lang uitschakel??
2) Hoe kan iemand een IP adres misbruiken? Kunnen bots ook fake mails sturen met zomaar een IP adres (de mijne dus)? Hoe kan ik zien op mijn computer gehackt is door een bot?
3) Kan online me een ander IP adres geven en is daar alles mee opgelost?
4) Nu haal ik mijn mail op met outlook. Is het echter safer om voortaan je mail te checken via webmail van online – en daarmee het risico vermijden dat je virussen en trojans etc binnenhaalt.
5) Wat is een goede SPAM filter en welke (betaalde) virusscanner wordt door jullie als specialist zijnde aangeraden?
6) Mocht ik worden afgesloten en niet verder worden geholpen door de abuse afdeling, dan ga ik denk ik naar een andere provider (ipv adsl ga ik kabel nemen). Online mag me een factuur sturen voor hun bewezen diensten. Het contract koop ik dan maar af (loopt nog slechts drie maanden). Vloek ik in de kerk als ik wellicht voor Ziggo ga kiezen? Of is het advies hieromtrent vooral niet doen!

Excuses alvast voor de rommelige manier van vragen stellen, mijn computer kennis is niet echt samenhangend.

GR en dank!

  • Sebazzz
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 15:14

Sebazzz

3dp

Mailtjes zijn klein dus het is niet moeilijk om in enkele uren er enkele duizenden te verzenden.
Hou je netwerkverbinding eens in de gaten als je computer aan staat, let vooral bij 'Status' van je verbinding de hoeveelheid inkomende en uitgaande pakketjes in de gaten.

[Te koop: 3D printers] [Website] Agile tools: [Return: retrospectives] [Pokertime: planning poker]


  • sh4d0wman
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 17:41

sh4d0wman

Attack | Exploit | Pwn

Heb je wireless?

This signature has been taken down by the Dutch police in the course of an international lawenforcement operation.


  • MisteRMeesteR
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 21:27

MisteRMeesteR

Moderator Internet & Netwerken

Is Gek op... :)

Iemand die aan het wardriven is?

Edit, met hierboven dus

[ Voor 29% gewijzigd door MisteRMeesteR op 25-08-2008 19:37 ]

www.google.nl


  • Atomsk
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 15:44
Normaal krijgt je adsl-modem (of kabelmodem) automatisch een ip-adres toegewezen van je internetprovider. Wanneer je alles uit hebt staan, is het in principe mogelijk dat iemand anders bij jou in de buurt (met ook een Online abonnement) jouw ip inpikt door dit handmatig zo in te stellen. Uiteraard moet die persoon dan ook bij Online zitten.

Althans, dat kon vroeger toen ik kabelinternet had via @Home. Of dit ook bij een ADSL abonnement kan, weet ik niet. Wanneer je pc helemaal schoon is, dan is het echter wel een mogelijkheid. Ik zou je modem/router voortaan dus gewoon aan laten staan. Kan niet garanderen dat dat de oplossing is, maar het is te proberen. Ik heb m'n livebox gewoon altijd aan staan.

_██_
(ಠ_ృ)


  • 0X55AA
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 07-05-2023
- Schijf formateren.
- Windows herinstalleren
- Goed antivirus pakket en anti-spyware installeren (persoonlijk nogal fan van Panda-suite, maar AVG zou het even goed moeten doen).

En klaar is kees.

Maar let natuurlijk op met wat je installeert. Het kan zijn dat je een besmette (illegale) kopie installeert van een programma, en dan ben je weer van nul af. Ook kunnen je backups geïnfecteerd zijn. Al zou een anti-virus- en spywareprogramma dit wel moeten kunnen opsporen.

Kan je aan je provider de logs vragen? Is je wifi is goed beveiligd (dus geen indringers?).

  • Nijn
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 30-11 19:05
1. Hedendaagse virussen die dit soort zaken veroorzaken zullen je computer amper tot niet trager maken. Ze proberen zichzelf te verbergen. Flinke voorraden resources vreten past niet in dat plaatje. Het gaat echter niet ophouden als je je computer een week lang uitschakelt. Overigens zou dat wellicht wel helpen tegen Wanadoo/Orange/Online, er kan dan immers geen spam meer van jouw vandaan komen. Schakel dan alles uit, incl. de Livebox
2. Theoretisch is het mogelijk. In de praktijk kun je het vrijwel uitsluiten. Simpele header vervalsing zal gegarandeerd gebeuren, maar daar prikt iedere professional zo door heen. Zeker ook de abuse afdeling van Online. Bovendien blokkeert Online de poort die je normaal gebruikt om mail te versturen, waardoor dat alleen via hun server kan. Ze kunnen dus heel goed nagaan waar het vandaan komt.
3. Nee, zeker niet.
4. Ja, dat zou safer zijn als je verder in je Livebox (indien mogelijk) de mailserver van Online blokkeert, zodat er geen mail meer gestuurd kan worden behalve via de webmail
5. SPAM filter heb je in dit geval vrijwel niks aan. Virusscanner waarschijnlijk ook niet 1 2 3. Je hebt blijkbaar last van een virus dat zich verdomde goed weet te verstoppen. (Ja, daar zijn er zat van). Bij een normaal virus is het al vrijwel onmogelijk alle sporen van een computer af te krijgen. We raden dan ook vrijwel altijd aan om Windows opnieuw te installeren. Daarna kun je vaak al af met een gratis virusscanner als AVG
6. Van Ziggo komen zowel goede als slechte verhalen. Welke regio?
Atomsk schreef op maandag 25 augustus 2008 @ 19:41:
Normaal krijgt je adsl-modem (of kabelmodem) automatisch een ip-adres toegewezen van je internetprovider. Wanneer je alles uit hebt staan, is het in principe mogelijk dat iemand anders bij jou in de buurt (met ook een Online abonnement) jouw ip inpikt door dit handmatig zo in te stellen. Uiteraard moet die persoon dan ook bij Online zitten.

Althans, dat kon vroeger toen ik kabelinternet had via @Home. Of dit ook bij een ADSL abonnement kan, weet ik niet. Wanneer je pc helemaal schoon is, dan is het echter wel een mogelijkheid. Ik zou je modem/router voortaan dus gewoon aan laten staan. Kan niet garanderen dat dat de oplossing is, maar het is te proberen. Ik heb m'n livebox gewoon altijd aan staan.
Bij ADSL is dat vrijwel uitgesloten. De blokkade hiervoor is erg gemakkelijk te doen door klanten in apparte VLAN's te zeten. Dit wordt dan ook door iedere provider die ik tot noch toe heb gehad toegepast. Ik weet dan ook zeker dat het bij Online zo is, want ik heb zelf Online. Dat het vroeger op de kabel mogelijk was toont ook meer aan dat het internetten over de kabel groot heeft moeten groeien met vallen en opstaan.

Om even een aanverwant stukje te jatten:
"Most providers quickly learn not to create a broadcast domain which
uses their router as the packet replicator. Those that don't end up
without customers."


Bovendien is het aanlaten van de livebox juist een risico vanwegen de bluetooth en WIFI mogelijheden (indien er een kaartje in zit) van dat ding. (en/of geinfecteerde firmware. al is dat laatste wel erg doomdenken)

[ Voor 36% gewijzigd door Nijn op 25-08-2008 20:02 ]


Verwijderd

Topicstarter
Hallo beste mensen, mijn hartelijke dank alvast voor jullie hulp! Ik ga er mee aan de slag, misschien is het toch handig Windows er opnieuw op te zetten (legale gekochte versie, ja die mensen zijn er nog :-)). Dan weet ik zeker dat er geen virus / spyware op zit.

Overigens wat ik wel vreemd vind aan mijn computer: mijn Windows firewall staat uitgeschakeld, kan hem niet inschakelen. Daarbij de opmerking van XP: sommige beveiligingsinstellingen worden via groepsbeleid geregeld. Wat betekent dat eigenlijk. Ik heb mijn firewall toch wel aanstaan? In het Windows beveiligingscentrum staat ie namelijk wel ingeschakeld.


Ter info: ik heb niet eens een livebox, maar een Speed Touch xxxx modem, wireless.

Ik kom uit regio 5103, Brabant. Enige ervaringen met Ziggo aldaar?

Status van mijn verbinding heb ik gecheckt, maar daar kan ik geen chocolade van maken...ik zie alleen zoiets als een hartslag meter.

GR en dank!

  • s3.
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 17:22

s3.

Ik kom vrijwel uit de buurt (Tilburg) en ben een ex-klant van Ziggo. Ik had haast elke week last van internet uitval.

Verwijderd

Topicstarter
Nog iets... ik zit nu op de website van Hackerwatch.org... die laat wat informatie over mijn poorten zien. Poort 7212 geeft het volgende bericht:

Informatie over poort 7212
Unassigned
Used by GhostSurf™ open proxy. RealPlayer™ uses UDP ports 6970-7170 (inclusive) for incoming network traffic only. Ports 6970-7170 have also been used for streaming audio and video.

Nog wat:

Informatie over poort 1026
Unassigned or nterm
Used by Calendar Access Protocol, and also as a remote login terminal.

Moet ik in paniek raken.....krijg nu toch wel klamme handjes.

Graag advies......!!!!!

Verwijderd

Topicstarter
En nog eentje...


Informatie over poort 1027
Unassigned or ICKiller (a Trojan)
Used by ICKiller (a Trojan). Because this port was flagged as a virus, it does not mean that a virus is using it, but that a Trojan or virus has previously used this port to communicate.


Ik heb zo het idee dat ik mijn computer beter weg kan gooien...

  • Sebazzz
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 15:14

Sebazzz

3dp

Verwijderd schreef op maandag 25 augustus 2008 @ 20:57:
maar een Speed Touch 7f9B01 modem, wireless.
Boem. Ik zou voorlopig maar even je wireless uitschakelen en een kabeltje gebruiken!
En ook de logs van je router eens zeer goed nakijken.

En om je post te bewerken zoals hier gebruikelijk (tegen spammen, ironisch genoeg :+ ) gebruik je de Afbeeldingslocatie: http://tweakimg.net/g/forum/templates/tweakers/images/icons/edit.gif-knop. ;)

[ Voor 24% gewijzigd door Sebazzz op 25-08-2008 21:35 ]

[Te koop: 3D printers] [Website] Agile tools: [Return: retrospectives] [Pokertime: planning poker]


  • ParaNoiMia
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 27-11 12:15
Mij lijkt maar 1 advies: je foto's, documenten en email backuppen en formatteren en opnieuw installeren...

Verwijderd

Verwijderd schreef op maandag 25 augustus 2008 @ 21:22:


Moet ik in paniek raken.....krijg nu toch wel klamme handjes.

Graag advies......!!!!!
Welkom op GoT :)

Je hoeft niet in paniek te raken maar het is je aan te raden om adviezen die je hier krijgt een beetje te proberen of te doen. Tevens zeg je zelf dat je een digibeet bent, een uurtje rondlezen met Google kan je al een hoop helpen en zo ook op GoT staan velen artikels over veilig om gaan met je soft/hardware :)

Zoals eerder gezegd dien je een goeie internet security progamma te installeren om zo online veiliger aan het werk te kunnen gaan. Ook is er al geopperd dat je bij mogelijk gebruik van illegale software iedere keer hetzelfde installeerd en zo kunnen je bestaande gegevens op de schijven ook al geinfecteerd zijn. En heb je een wireless router dan zou ik me daar toch eens in gaan verdiepen hoe het werkt en hoe je het veilig draaiende kunt houden.

Stroom er af en slechts 2 uurtjes per dag internetten wil niet zeggen dat er niets gebeurt tijdens je surfen of dat vreemden misbruik maken van je wireless router. Veel mensen gebruiken nog steeds bij een router het standaard loginnaam en password en dan is het makkelijk voor een "snuffelaar" om je router te kapen en te misbruiken ;)

Dat ging net iets te ver.

[ Voor 9% gewijzigd door IEF op 27-08-2008 02:51 ]


  • SmiGueL
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 15:28
Verwijderd schreef op maandag 25 augustus 2008 @ 20:57:
Ter info: ik heb niet eens een livebox, maar een Speed Touch 7f9B01 modem, wireless.
Dit is vast het probleem idd,
Ik zou je WPA key maar snel wijzigen van <removed> naar een andere, want zo kan iedereen er bij 8)7 :+

[ Voor 2% gewijzigd door Xandrios op 30-08-2008 19:39 ]

Delidded 4770K 4.7GHz @ H220 || Gigabyte Z87X-UD4H || 16GB @ 2400MHz || Gigabyte GTX 760 || 2x128GB Samsung 830 @ RAID-0 & WD 3 TB || Iiyama XB2483HSU-B1 || Synology DS916+ 3x6TB + 120GB SSD Cache || Synology DS213+ 6TB backup


  • Speedmaster
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 20:10

Speedmaster

Make my day...

Verwijderd schreef op maandag 25 augustus 2008 @ 20:57:
Hallo beste mensen, mijn hartelijke dank alvast voor jullie hulp! Ik ga er mee aan de slag, misschien is het toch handig Windows er opnieuw op te zetten (legale gekochte versie, ja die mensen zijn er nog :-)). Dan weet ik zeker dat er geen virus / spyware op zit.

Overigens wat ik wel vreemd vind aan mijn computer: mijn Windows firewall staat uitgeschakeld, kan hem niet inschakelen. Daarbij de opmerking van XP: sommige beveiligingsinstellingen worden via groepsbeleid geregeld. Wat betekent dat eigenlijk. Ik heb mijn firewall toch wel aanstaan? In het Windows beveiligingscentrum staat ie namelijk wel ingeschakeld.


Ter info: ik heb niet eens een livebox, maar een Speed Touch 7f9B01 modem, wireless.

Ik kom uit regio 5103, Brabant. Enige ervaringen met Ziggo aldaar?

Status van mijn verbinding heb ik gecheckt, maar daar kan ik geen chocolade van maken...ik zie alleen zoiets als een hartslag meter.

GR en dank!
Probleem zit in je speedtouch modem, iemand misbruikt je wireless verbinding.
Zet in je modem je wireless uit. Hierdoor is je probleem verholpen. Iemand heeft je computer onderdeel gemaakt van zijn netwerk dus een format C en opnieuw opbouwen is een must.
Maar zet je wireless uit! Wil je in de toekomst je wireless weer gebruiken maak dan een eigen key aan.

Edit:
@ Hierboven, die had ik ook al gevonden :9
Ik zou de naam SpeedTouch7f9B ook maar aanpassen

  • cornfed99111
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 30-11 01:44
Stappenplan voor users met "klamme handjes":

* Beveilig je router/modem met een uniek wachtwoord.
* Beveilig je draadloze verbinding WPA of WPA2 met een uniek wachtwoord.
* Start Windows in Safe Mode op via [F8] en draai dan antivirus en anti-malware programma's. Zorg wel voor een actuele update van je virus signaturen.
* Indien alles weer safe wordt bevonden, kan je je handen gaan afdrogen....

  • Nijn
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 30-11 19:05
cornfed99111 schreef op maandag 25 augustus 2008 @ 22:09:
Stappenplan voor users met "klamme handjes":

* Beveilig je router/modem met een uniek wachtwoord.
* Beveilig je draadloze verbinding WPA of WPA2 met een uniek wachtwoord.
* Start Windows in Safe Mode op via [F8] en draai dan antivirus en anti-malware programma's. Zorg wel voor een actuele update van je virus signaturen.
* Indien alles weer safe wordt bevonden, kan je je handen gaan afdrogen....
Nee!

Alles leuk en aardig, maar ondertussen kunnen we spreken over één of een combinatie van de volgende scenario's:
1. TS heeft een virus binnengekregen dat goed in staat is zich te verbergen voor virusscanners en bovendien deel uit maakt van een botnet. Hoogstwaarschijnlijk dus in staat om de laatste hacks binnen te halen voor mogelijke updates van MS en/of anti-virus maatschapijen. Bovendien betekend dit vaak dat het gaat om meer dan één infecties.
2. TS heeft een buur / scriptkiddy die op zijn verbinding / LAN aan het klooien is / is geweest.
3. TS heeft een buur die op de een of andere manier verbinding heeft gemaakt met zijn WLAN en een geïnfecteerde pc heeft

Bij alle 3 de scenario's heeft de TS zijn computer(s) (onbewust) opengesteld voor aanvallen van vreemden. Je weet niet wat die hebben uitgehaald. Je weet niet wat er op die computer(s) is geïnstalleerd aan rootkits en virussen. Je weet dus niet of er iets verborgen blijft in veilige modus.

De juiste handleiding is dan ook:

0. Haal de telefoonlijn uit de router op de momenten dat je het Internet niet gebruikt. Zeker ook tijdens deze stappen!
1. Schakel WIFI (Draadloos Netwerk) uit in de router. De handleiding van de router kan hier goed hulp bij bieden. Indien je geen toegang tot de router kunt krijgen zul je een reset moeten uitvoeren. Ook hierover zul je in de handleiding voldoende kunnen vinden.
2. Maak een backup van al je belangrijke bestanden. Doe dit liefst op DVD/CD/TAPE/USB Stick/Externe HDD. In het geval van USB Stick/Externe HDD: Koppel deze los zodra je klaar bent met backuppen en beschouw deze als 'in quarantaine'
3. Start de computer op met de XP installatie CD-ROM (Zie gebruiksaanwijzing van de computer voor 'opstarten vanaf cd-rom').
4. Verwijder tijdens de installatie alle 'partities' en maak een / meerdere nieuwe aan. Installeer Windows XP op één van deze.
5. Stop de telefoonlijn weer in het modem
6. Installeer alle updates via Microsoft Update / Windows Update
7. Installeer een virus scanner (Een gratis, vrij redelijke, is AVG Free)
8. Zorg dat alle updates, virus updates, windows updates, alles gedaan is
9. Scan al je backups en gooi ze terug op je computer. (Virussen daargelaten natuurlijk)
10. Installeer alleen legale software en alleen als het direct van de fabrikant komt. Dus niet vanaf 3rd party download sites.

  • Mijzelf
  • Registratie: September 2004
  • Niet online
NAV je open poorten die gevonden zijn door Hackerwatch.org: Zet de upnp in je router uit.

  • beany
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 17:28

beany

Meeheheheheh

Is het tegenwoordig niet zo dat het oneigenlijk gebruik maken van openstaande wifi verbindingen strafbaar is? Anders zou er nog aangifte gedaan kunnen worden ook.

Misschien handig om er iemand bij te halen die er wat meer verstand van heeft om te bepalen of er iemand is die gebruik maakt van de wifi verbinding.

Dagelijkse stats bronnen: https://x.com/GeneralStaffUA en https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua


  • Sebazzz
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 15:14

Sebazzz

3dp

beany schreef op dinsdag 26 augustus 2008 @ 10:00:
Is het tegenwoordig niet zo dat het oneigenlijk gebruik maken van openstaande wifi verbindingen strafbaar is? Anders zou er nog aangifte gedaan kunnen worden ook.
Ja, maar tegelijkertijd heb je ook je verantwoordelijkheid over je eigen netwerk, ongeacht hoe n00b je bent. Het slagersmes snijdt aan twee kanten.

[ Voor 4% gewijzigd door Sebazzz op 26-08-2008 10:45 ]

[Te koop: 3D printers] [Website] Agile tools: [Return: retrospectives] [Pokertime: planning poker]


  • freedzed6
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 18:19
Installeer eens het programma wireshark en doe daarna zelf niks met je internet verbinding! ( gewoon dus je pc aan doen maar niet gaan surfen , msn opstarten etc)

na 30 minuten kijk je de logging na van wireshark en zie je precies wat er allemaal over je netwerk verbinding gelopen is en waar het kleine duiveltje zit / mee bezig is ;)

Dit programma logt letterlijk ALLES wat er over je NIC's ( netwerk kaarten) gaat.

ps: waarschijnlijk zit er niemand via je wireless netwerk iets te doen want WPA is 'aardig' veilig en is alleen te kraken met brute force ( lang wachtwoord is zeer aan te raden) Ik denk eerder dat je een programma hebt draaien die mails uitstuurd.

[ Voor 36% gewijzigd door freedzed6 op 26-08-2008 13:06 ]


  • Speedmaster
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 20:10

Speedmaster

Make my day...

freedzed6 schreef op dinsdag 26 augustus 2008 @ 13:01:
Installeer eens het programma wireshark en doe daarna zelf niks met je internet verbinding! ( gewoon dus je pc aan doen maar niet gaan surfen , msn opstarten etc)

na 30 minuten kijk je de logging na van wireshark en zie je precies wat er allemaal over je netwerk verbinding gelopen is en waar het kleine duiveltje zit / mee bezig is ;)

Dit programma logt letterlijk ALLES wat er over je NIC's ( netwerk kaarten) gaat.

ps: waarschijnlijk zit er niemand via je wireless netwerk iets te doen want WPA is 'aardig' veilig en is alleen te kraken met brute force ( lang wachtwoord is zeer aan te raden) Ik denk eerder dat je een programma hebt draaien die mails uitstuurd.
Leuk maar als je Speedtouch lek is dan kan iedereen je key misbruiken. Zie mijn reactie stukje terug.
KPN en Speedtouch hebben een klein foutje gemaakt waardoor de standaard key die door Speedtouch in je modem is gezet tijdens productie, vrij simpel te kraken is.

  • freedzed6
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 18:19
Tuut-Tuut schreef op dinsdag 26 augustus 2008 @ 13:12:
[...]


Leuk maar als je Speedtouch lek is dan kan iedereen je key misbruiken. Zie mijn reactie stukje terug.
KPN en Speedtouch hebben een klein foutje gemaakt waardoor de standaard key die door Speedtouch in je modem is gezet tijdens productie, vrij simpel te kraken is.
ok dit zou zo zijn waren het niet dat deze persoon wel binnen het bereik van je wlan moet zitten! De mogelijk is er! Er wordt echter gezegt dat de firewall niet meer aangezet kan worden en er enkele poorten open staan. Dit duid veel meer op een programma op de PC die met spammen bezig is dan dat de buurman de wlan gebruikt. Inderdaad kan je wireless uitzetten en wireshark op je pc installeren en dan eens kijken wat er gebeurd.

Verwijderd

Hallo, Ik snap zelf dus niets van het hoe en wat en wel en wee van internet maar ik kan al een paar weken geen mail versturen. Ik heb al verschillende uren met ziggo aan de telefoon gezeten en ook dat gaf geen resultaat. Nu krijg ik ineens mail met de boodschap dat ze mij geblokkeerd hebben staan omdat ik spam via mijn mail verstuur, behoorlijk veel, en ik moet eerst vanaales doen om dat tegen te gaan.
Dat krijg ik dus nu pas te lezen, na meerdere malen een klacht/storing via de site doorgegeven te hebben, na meerdere personene aan de telefoon gehad te hebben en niemand die wist wat er loos was, nu pas blijk ik een vervelende spamverstuurder te zijn................ het zal wel maar ik heb er geen weet van, ik baal eigenlijk enorm dat ze me dat niet even hadden kunnen melden, over dat blokkeren, dan wist ik in ieder geval waarom ik niets meer kon versturen.
Nu maar kijken wat ik eraan kan doen.

Verwijderd

In Multikabel gebied blokkeren ze kennelijk alleen je uitgaande mail, normaal gesproken wordt je hele internet verbinding geblokkeerd.
Als je PC wordt misbruikt om spam te versturen, dan staat je PC waarschijnlijk in een botnetwerk.
Die software is nauwelijks te vinden op je PC, omdat die meestal niet worden herkend door een virusscanner.
De beheerder van het botnetwerk kan immers de software updaten op afstand, waardoor de kans op herkenning minimaal is.
Ik zou de schijf formatteren en Windows opnieuw installeren. Daarna meteen al je wachtwoorden wijzigen.

  • Noork
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
Verwijderd schreef op maandag 08 september 2008 @ 23:11:
Hallo, Ik snap zelf dus niets van het hoe en wat en wel en wee van internet maar ik kan al een paar weken geen mail versturen. Ik heb al verschillende uren met ziggo [...]
Nu maar kijken wat ik eraan kan doen.
Ik zou je pc scannen op virussen, spyware, proxy-servers, openstaande poorten, netwerk scannen met wireshark etc. En daarna je eigen topic openen :)
Pagina: 1