AG Neovo F-419 valt steeds uit

Pagina: 1
Acties:

  • Sjoerd001
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 13-05 13:40
Hallo,

Na een blikseminslag doet mijn TFT het niet meer. Als ik hem aansluit doet hij het goed voor een aantal minuten, dan ineens schakelt ie uit, en direct weer aan. Dit herhaalt zich steeds, alleen de tijd die hij aanstaat wordt steeds korter. Uiteindelijk staat hij 2 seconden aan en valt ie weer uit.

Het lijkt mij dat er iets warm wordt ofzo waardoor hij zichzelf uitzet? Ik heb nog niets geprobeerd, alleen DVI en analoge geprobeerd maar hij deed het bij beiden. Hebben jullie tips? Desnoods een plek waar ik hem goedkoop kan laten maken?

Alvast bedankt!

  • j86
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 06-08-2024

j86

Late kick maar ik heb een soortgelijk probleem.
In mijn geval gaat het niet om een blikseminslag (niks abnormaals gebeurd, andere monitor werkt nog perfect), de monitor is een 19" van Medion.
Het lijkt me ook iets van een hitteprobleem aangezien ie steeds langer uit begint te vallen (gaat na een uur ongeveer nog 2 seconden per 10 minuten aan).