Toon posts:

Videokaart voor mediacenter

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Beste tweakers,

Ik zou graag een grafische kaart willen kopen welke geschikt is voor het plaatsen in een media center. Probleemloze weergave van high definition video materiaal is een must. 1080p materiaal moet hij zonder enkele hapering of vertraging weergeven. Er hoeven geen spellen op gespeeld te worden.

Na een korte oriëntatie kwam ik zelf uit op de volgende kaart:
Sapphire Radeon HD3450 HyperMemory,256MB

http://www.sapphiretech.c...erview.php?gpid=239&grp=3

Ik zag dat in de bestbuy guide van mei 2008 van de tweakers site een op het moederboard geïntegreerde Radeon HD3200 dienst deed. Het dunkt me dat de 3450 van hierboven dan ook zeer geschikt is.

Ik heb de webwinkel waar ik de kaart wil bestellen een mailtje gestuurd en gevraagd om advies. In hun antwoord aan mij adviseren zij mij een ATI 3850 of een 4850. Is zo'n dure kaart nu vereist is mijn vraag of kan ik meer dan prima af met de 3450. De 3850 en 4850 zijn mijns inziens toch meer kaarten voor games.


Systeem:
Gigabyte EP45 DS3
C2D E8400
Corsair DHX6400 2x2 GIG CL5
Samsung spinpoint F1 750 GB

P.S. ik weet dat ik voor een media center niet zo'n snelle processor en zoveel geheugen nodig heb, maar dat zijn nu eenmaal de onderdelen die ik al ter beschikking heb.

B.v.d.,

Groet Mike

Verwijderd

Het maakt volgensmij weinig uit. Ze bezitten allemaal de UVD. Dit is waar in jij geinteresseerd bent. De rest is niet zo van belang. De goedkoopste met UVD voldoet dan. Let wel goed op welke codecs je gebruikt. de UVD is daar nog al wat kieskeurig over.

Lukt het niet om met de E8400 full HD weer te geven? Moet makkelijk kunnen dacht ik. Dan is de videokaart van nog minder belang.

[ Voor 57% gewijzigd door Verwijderd op 14-08-2008 17:39 ]