• bobcom
  • Registratie: Juli 2007
  • Laatst online: 18-02 15:34

bobcom

Dedicated dabbler

Topicstarter
Misschien moet het portable AV heten, ik zoek iig een betaalbare oplossing om ouderwetse video- en audiobronnen te digitaliseren en op (ook weer ouderwetse) media te bekijken/-luisteren.

Ik noem het maar zo, omdat ik wat ik in gedachten heb niet op dit forum tegenkom. Wat ik zoek is een (erg betaalbare) oplossing om audio- en videobestanden die overal in huis rondzwerven op één medium op te slaan en min of meer portable af te spelen. Harddisk recorders en dergelijke zijn imo geen optie, omdat ze te dedicated zijn, en bovendien pittig aan de prijs.

Het afspelen is het probleem niet: voor wat ik begrijp kun je met een kastje als de Freecom MediaPlayer een USB-harddisk met beeld en geluid in allerlei formaten zo op elke TV of versterker (al naar gelang) aansluiten.

De vraag is: hoe krijg je die harddisk gevuld. Ik zou bijv. mijn oude VCC480 videofilms graag overzetten, maar zo'n 250 films capturen is vrijwel onbegonnen werk. Dito met oude banden, LP's enzovoorts.

Is er niet een kastje dat hetzelfde als die Freecom doet, maar dan in omgekeerde richting? Zodat je iets krijgt als: analoog (any format) naar kastje >> digitale opslag op portable HD, data-DVD, CF-card, stick etc. >> via kastje (any format) naar TV of versterker?

Kan iemand mij anders laten weten waar ik wel met deze vraag heen moet?

[ Voor 11% gewijzigd door bobcom op 09-08-2008 23:10 . Reden: Titel deugt vmdl niet ]

Sony, Canon, van alles wat en steeds wat anders. En nu ook nog een een website met verhaaltjes