Toon posts:

asus a7v + ibm dtla-307045 hd

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hey, ik heb een probleem met het installeren van een nieuwe hd, zodra ik een lege hd in mijn pc monteer en ik wil hem gaan installen , dan hangt ie na de scandisk van de windows setup, als ik dezelfde hd op een andere pc installeer, en dan in mijn pc plaats, dan start ie wel gewoon windows op, wie weet wat ik hier aan kan doen , of ik misschien nieuwe bios nodig heb ?

mijn pc : asus a7v,256mb,asus v7100,ibm dtla-307045

alvast bedankt

Verwijderd

Gaat het over win2k?? Zo ja probeer dan eens te booten vanaf cd, toen werkte het bij mij wel...

Verwijderd

Topicstarter
Nee , dat werkt niet , bij allebei de windwos niet.

Verwijderd

Die tweede hd, is dat een ata-100 of een DMA/66-hd?

Als het een ide-hd is dan moet je eens je bios checken of de ide-hd niet disabled staat. Wil nog wel eens het probleem zijn.

Suc6

Verwijderd

Meyer stuur toch allemaal es niet zo van die moeilijke vragen joh.>:)

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb maar een hd erin , en dat is dus die nieuwe ibm, en die staat op master op die ata 100 aansluiting ,hij is dus alleen.

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb mijn bios geflashed , maar doet het nog steeds niet , het ligt niet aan de had , want hij deed het wel bij een maat van me.
Pagina: 1