Ik heb nu 2 computers in huis
een P3 1GHz en een T-Bird 1GHz, mijn bird clock in nog wel eens over maar ik heb nog nooit een P3 geclocked. Nou mijn vraag: Welke proc. is makkelijker te klokken? En hoezo?
tb en probeer eens search genoeg info te vinden. (Heb geen zin om uit te leggen)
-
Verwijderd
TB, unlocken en dan kan je de fsb veranderen + ook de fsb opvoeren. Bij pIII kan je alleen de FSB opvoeren.
Tb dus.
Tb dus.
Freaky bedoeld dat je bij de TBird ook de multiplier kan veranderen + de FSB. Bij de P3 kan alleen de FSB veranderd worden.Op dinsdag 20 februari 2001 19:24 schreef iFc-Freaky het volgende:
TB, unlocken en dan kan je de fsb veranderen + ook de fsb opvoeren. Bij pIII kan je alleen de FSB opvoeren.
Tb dus.
Mja, ga eerst maar eens wat info zoeken over oc'en... We horen het slechte nieuws wel he?
Hier moest mijn vorige reply komenOp dinsdag 20 februari 2001 19:59 schreef Tzzer het volgende:
Okay, maar tot hoeveel kunnen ze allebei?
Sauron bedoeld dat elke CPU uniek is. Er zijn geen 2 CPU's te vinden die identiek zijn qua prestaties.Op dinsdag 20 februari 2001 20:05 schreef marble het volgende:
Sauron > toch is de TB over het algemeen veeeeeeeel beter over te clocken
Verwijderd
Op dinsdag 20 februari 2001 20:05 schreef EvilFox het volgende:
Mja, ga eerst maar eens wat info zoeken over oc'en... We horen het slechte nieuws wel he?
Op dinsdag 20 februari 2001 20:07 schreef EvilFox het volgende:
[..]
Sauron bedoeld dat elke CPU uniek is. Er zijn geen 2 CPU's te vinden die identiek zijn qua prestaties. [afbeelding]
dat snap ik, duh!
maar dat was de vraag dacht ik niet
Pagina: 1