Toon posts:

Probleem met de Travelmate 2420 drivers

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Aangezien ik binnenkort naar Leipzig moet, heb ik eens een oude laptop uit de kast gepakt om deze klaar te maken voor dat evenement. Nu blijkt dat de Wlan drivers het niet doen en wanneer ik de originele drivers van internet haal doen die het ook niet. Ik heb verschillende dingen al gedaan, maar weet nu niet waar het aan kan liggen. Weten jullie iets wat ik kan doen? ik heb er geen CD bij gekregen. BVD, Dirk Wolthuis.
Update1: Ik heb de driver geïnstalleerd, maar die herkend mijn wlan apparaat niet.Ook heb ik via apparaten beheer het proberen te installen, door dat bestand op te geven. Maar er blijft bij apparaten beheer een vraagtekentje staan.

[ Voor 21% gewijzigd door Verwijderd op 21-07-2008 22:14 ]


Verwijderd

Om te beginnen zou ik even aangeven wat er precies niet werkt. Kun je de driver wel installeren, of geen connectie maken? Staan er uitroeptekens bij je apparaatbeheer? wat voor dingen heb je al gedaan, zoals je aangeeft? Affijn, zoiets dus..

Verwijderd

Topicstarter
ik heb mijn begin post aangepast hopelijk is het wat duidelijker.

Verwijderd

Topicstarter
probleem is al opgelost.

  • GENETX
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 14:39
Post dan ook even HOE. Wie weet heeft iemand in de toekomst ook dit probleem en komt via de search op dit topic. Op deze manier heeft niemand er wat aan ;)

Verwijderd

Topicstarter
Je hebt de drivers van broadcom nodig, die je van de officiële Acer site kunt halen.
Pagina: 1