burne schreef op donderdag 17 juli 2008 @ 11:49:
[...]
Uhm. Microsoft
is toch in eerste aanleg, in hoger beroep en in cassatie veroordeeld wegens oneerlijke concurrentie-praktijken bij het verspreiden van IE en het dwarszitten van Nescape?
Waar staat dat ik anders beweer? Ik ageerde vooral tegen de stelling dat "Microsoft er alles aan doet om de software op computers van consumenten geïnstalleerd te krijgen."
Is dat waarom een overgroot deel van de Microsoft sites nog gewoon met Flash werken? Ik moet zeggen dat ik
zelden de eis voor Silverlight tegenkom, en ben dan ook erg benieuwd naar wat jullie dan allemaal doen waar Silverlight voor vereist is.
En dat je dan suggereert dat iedereen die er bezwaar tegen maakt automatisch een 'Microsoft-acoliet' is... tja. Dat zegt denk ik meer over jouw subjectiviteit dan over die van de mensen met kritiek.
Stuk beter, prima.
Nogmaals, terecht wijzen op door-de-strot-duw-praktijken en onnodige plugins vind ik prima. Maar in dit geval was daar totaal geen sprake van. Een beetje tweaker kan ook wel bedenken dat ze die Silverlight-eis erin hebben gestopt zodat later ook andere, minder makkelijk in een browser toonbare documenten als mooie thumbnails weer kunnen geven. Dat werd voor het gemak even 'vergeten', en als er dan ook nog tegenover gezet wordt dat het weer eens 'door je strot word geramd', dan zou ik daar graag voorbeelden van zien, want ik heb tot nu toe zelden gezien dat Silverlight ergens voor vereist werd.
[
Voor 42% gewijzigd door
Anoniem: 247379 op 17-07-2008 12:05
]