Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

  • mavical
  • Registratie: Juli 2007
  • Laatst online: 19:34
Ik wil een paar standaard beltonen over zetten op een andere Nokia. Tst zijn inmiddels gekoppeld kan alleen nergen de standaard beltonen vinden. Ik wil deze via bluetooth overzenden. Wie weet raad !!!

  • FatalZero
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 20:20
Okay, met deze post kunnen we heel weinig.

Wat zijn de twee toestellen (merk, model)?

Welke ringtones heb je het over, standaard meegeleverde of later opgezette ringtones?

Meegeleverde ringtones, oftewel standaard ringtones zijn DRM beschermd en kunnen over het algemeen niet op een ander toestel gezet worden.

In de handleiding van het toestel staat beschreven hoe bestanden via bluetooth verstuurd moeten worden.

[ Voor 14% gewijzigd door FatalZero op 16-07-2008 18:27 . Reden: handleiding tip ;) ]

Opper-prutser


  • RaZ
  • Registratie: November 2000
  • Niet online

RaZ

Funky Cold Medina

Er wordt gesproken over een 'ander' Nokia toestel (wilde gok hoor, maar staat tst voor toestel ofzo? gaan we tegenwoordig alles ver-MSN-en?).

Het gaat om een default ringtone van toestel 1, wat toestel 2 niet heeft. Dit is dus specifiek voor dat toestel. Je kan het opnemen en dat met BT oversturen, of een 'ander' tst kopen. Een die die ook standaard heeft.

Ey!! Macarena \o/


  • pven
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online
Hoi Mavical,

Je TS is erg onduidelijk en klein, zo weten we niet om welk toestel het gaat en of je hier dus wel goed zit. Kijk eerst eens of er in het centrale topic van je toestel al die vraag niet beantwoord is en anders kun je een nieuw topic openen die voldoet aan onze regels :)

|| Marktplaats-meuk. Afdingen mag! ;-) || slotje.com for sale || Dank pven! ||


Dit topic is gesloten.