Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

[WINXP] Kassa Easy Booking 4 You i.s.m. Eazis Music Systems

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hier op de zaak hebben wij een Kassa & Muziek systeem in 1.
Nu sinds korte tijd hebben wij regelmatig problemen met ons systeem.

Enkele problemen:
- De resolutie springt over van 1024x768 naar 800x600
- Hij kan systeembestanden van Eazis Music System niet openen als de kassa open staat.
- Bestanden van Easy Booking 4 You die niet willen openen.

Op het systeem is Windows XP Pro SP3 geinstalleerd. Met daarop het Easys Booking 4 You software en Eazis Music System Software.

Nu hebben wij contact gehad met de kassa-leverancier en die verteld dat het systeem uitstekend samenwerkt met het muziek systeem. Dus die kan mij niet verder helpen hij heeft evenals ook geen verklaring voor het spontaan verspringen tijdens het werken met de kassa van de resolutie.

Dus heb ik contact gehad met de makers van het Eazis Music System en die vertelde mij ook dat er wel meer klanten gebruik van maken en dat er wel eens vaker problemen zijn.

Maar evenals natuurlijk weer geen oplossing.

Na erg veel problemen met de kassa te hebben gehad snap ik nu hoe het kassa systeem in elkaar steekt. Zo worden alle artikkelen opgeslagen in BDE. Verder worden er heel veel gegevens van het windows besturingssysteem gebruikt zoals de tijd van windows gebruikt en niet op zich zelf.

De ontwikkeling van het kassa pakket staat al zeker 2 jaar stil geen update's niks. Zal het kunnen dat door update's van windows deze problemen optreden omdat er dingen veranderd zijn??

Zelf denk ik dat Eazis & Easy Booking 4 You een bestandsconflict hebben omdat ze de zelfde bestanden op het zelfde moment nodig zijn. Maar hier kan ik verder niet over oordelen maar de problemen heb ik alleen als het kassa pakket open staat en het muziek systeem.

Heeft er iemand enig idee of zelf ook deze problemen laat eens wat horen ;)