Toon posts:

aansluiting adsl op isra punt aansluiten

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo mede tweakers,

Ik zit met een vraag. Ik ben onlangs verhuisd naar een nieuwe woning. Ik heb mijn bestaande adsl aansluiting van Orange laten overzetten naar dit adres. De adsl aansluiting is volgens Orange reeds geactiveerd op mijn nieuwe adres.

Het isra punt in deze woning bestaat uit een wandcontactdoos met 1 aansluitpunt voor een telefoonstekker. Hiernaast is het tweede aansluitpunt op de doos afgesloten met een klepje. Er is ooit een kabel van deze contactdoos doorgetrokken naar de eerste verdieping van dit pand. Deze kabel is nu halverwege doorgeknipt maar is nog wel aangesloten op de contactdoos. Deze kabel lijkt te zijn aangesloten op het afgdekte gedeelte van de wandcontactdoos. Zie foto's

Afbeeldingslocatie: http://offie.nl/kennismanagement/Foto's-0059.jpg

Afbeeldingslocatie: http://offie.nl/kennismanagement/Foto's-0060.jpg

Als ik mijn modem via een verloopstekker aansluit op het reeds bestaande aansluitpunt voor de telefoon krjg ik geen signaal. Ik vermoed zelf dat het signaal op de afknipte kabel zit, maar hoe kan ik deze aansluiten op het modem?! Ik ben in het bezit van telefoniestekker en een krimptang, maar het lijkt mij dat er stroom staat op de afknipte kabel?! :P

[ Voor 6% gewijzigd door Verwijderd op 03-07-2008 23:06 ]


  • bjck
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 15-10 08:48
sowieso gaat er een 'bij gezette kabel' ook nog weg uit je ISRA. Dat is een 'aftakking' die je weg/los moet halen als je ADSL hebt.

Een onderschrift moet altijd zinvol zijn.